Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok nő, hogyan tudja úgy...

Sok nő, hogyan tudja úgy leélni az életét egy házasságban, miközben más férfi után ácsingózik, csak annó valamikor, valamiért nem jött össze a dolog azzal aki után vágyakozik? Hogyan lehet ilyen hazugságban élni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 20. 22:24
1 2 3
 21/22 Drávai Renáta válasza:

Nagyon nehéz lehet!Én friss házas vagyok,de mindig mondtam,anno,amikor még csak jártuk a párommal,hogy "nagyon örülök annak,hogy amikor ő belépett az életembe,nem volt foglalt a szívem,és nem kellett felejtenem senkit!"

El sem tudom képzelni,milyen lenne mást szeretni,és mással lenni.Nem normális dolog..Még egyedül is jobb,mint csak azért lenni valakivel,hogy ne legyek egyedül,ahogyan régebben mondtam"nyitott bárkire,de nem akárkire!"

Az idő megoldhatja,de amíg oda elvergődik az ember...nem lehet egy leányálom...

2015. nov. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Drávai Renáta válasza:
Amúgy meg igenis hazugság!Nemcsak szavakkal lehet hazudni,gondolatokkal,tettekkel,gesztusokkal legalább akkorát,ha nem nagyobbat!!
2015. nov. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!