Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti hány éves korától...

Szülők, ti hány éves korától engednétek a lányotoknak, hogy a strandon tangás fürdőruhában legyen?

Figyelt kérdés

2015. jún. 21. 17:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/89 anonim ***** válasza:
74%
17 körül ha szeretné, viselje, bár úgy gondolom ha jó nevelést kap, nem szeretné magát mutogatni a strandon.
2015. jún. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/89 anonim ***** válasza:
62%
Ha lányom lesz és elmúlt 18 akkor tőlem. Én ha otthon napozok akkor egyszerű tangában szoktam még csak nem is fürdőruha. Nekem nem tetszik ha fehér marad a fenekem. :) Viszont strandon nem vennék fel tangát, azaz valami zárt kis privát strandon ahol max. 20-30 ember van, és ha lehet mind a korosztályomból, azaz olyan 25-40 között... akkor igen. :D Sőt akkor csak azt. :D
2015. jún. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/89 anonim ***** válasza:
88%
Nem tiltanám neki, de azt mondanám, akkor már több értelme van naturistának mennie és nem vennie fürdőruhát egyáltalán. Sosem értettem, miért jó a zsinór a fenékben (akkor sem, ha látatlanban rondának ítél meg a 30-as hozzászóló...)
2015. jún. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/89 anonim ***** válasza:
18%
épp kimegy a divatból, csak jelzem, helyette a franciabugyis fazon jön, vagy mmár van
2015. júl. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/89 anonim ***** válasza:
67%
Kicsit off, de ezt a divat nem divat dolgot sem érettem soha. Azért vegyek ilyen vagy olyan fazonú bugyit mert épp az a divat??? WTF!! a fehérneműm rám tartouik, esetleg plusz egy emberre :)) de ennyi. Ez nem olyan mint a cipő, hogy bárki láthatja és esetleg véleményt formál rólam. Ami amúgy szintén sokakat nem érdekel, de ez most mindegy. Mindenki hordja azt ami kényelmes számára, vagy ami tetszik a párjának.
2015. júl. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/89 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy előttem linkelte valaki... erről van szó, ehhez nem kell komment :D


[link]

2015. júl. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/89 anonim ***** válasza:
0%
és ha leguggol, akkor ez nem látszik, vagy mi ez a guggolás dolog?
2015. júl. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/89 anonim ***** válasza:
18%

" Azért vegyek ilyen vagy olyan fazonú bugyit mert épp az a divat??? WTF!"


nem erről van szó, csak ne égesd magad

2015. júl. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/89 anonim ***** válasza:
77%
De miért égetném magam? A fehérnemű mint írtam max 2 emberre tartozik. Ezért írtam nem bikini, fehérnemű :)
2015. júl. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/89 anonim ***** válasza:
80%

"és ha leguggol, akkor ez nem látszik, vagy mi ez a guggolás dolog?"


:D ezt komolyan kérdezed? Guggolás mint testedzés -> alakformálás..tudod? :)

2015. júl. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!