Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti hány éves korától...

Szülők, ti hány éves korától engednétek a lányotoknak, hogy a strandon tangás fürdőruhában legyen?

Figyelt kérdés

2015. jún. 21. 17:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/89 anonim ***** válasza:
20%

A BÁLNÁK ismét lepontoztak :DD


De választ a mellékelt képhez nem tudtak fűzni :DDD

Na látjátok KEDVES BÁLNÁK erről van itt szó, hiába irkáltok össze vissza, a lényeg a fotón van, melyhez szerintem sem kell különösebb kommentet írni.


Fogyjatok leeeeeeeee!!!! :DDDD


Dagadt népség :DD

2015. júl. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/89 anonim ***** válasza:
74%
a linked vírusos volt. az én gépem meg sem nyitotta
2015. júl. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/89 anonim ***** válasza:
0%
:DD
2015. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/89 anonim ***** válasza:
72%

Nálunk anyám hord tangást, engem nem lehetne rábeszélni. :D bár ő is csak itthon a kertben vagy külföldi tengerparton. Ott is csak ha napozok. Ha elugrunk egy fagyiért, magára dob egy szoknyát vagy kendőt.

Azért megyünk oda hogy jól érezzük magunkat. Ha ő ebben érzi jól magát akkor hagyjátok. Amúgy én is utálom ha szép barna vagyok, a seggemen meg ott a hatalmas fehérség... Van akit zavar, Ennyi.

21/L

2015. júl. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/89 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy mi a gyomorforgató? Nem mondom hogy esztétikus egy dagadt nő, de engem zavarni se szokott... Vagy pl SZÁMOMRA visszataszítóak a kigyúrt pasik, mégse halok bele ha olyanokat látok a strandon.... Komolyan Ennyi tolerancia sincs bennetek?
2015. júl. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/89 anonim ***** válasza:
25%
Tangás fürdőruha...? Bleeeeee... :/ Fúj! Akkor inkább a nudista strand!
2015. aug. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/89 anonim ***** válasza:
23%
Én 12 éves korom óta azt hordok, most 18 vagyok
2015. aug. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/89 anonim ***** válasza:
76%
61-es, inkább lennék kövér mint olyan üres fejű mint te:-D Mert a súlyon lehet változtatni, de az intelligencia hiányán sajnos nem:-D :-D :-D
2015. aug. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/89 anonim válasza:
50%
Ez nem kortól függ. Soha nem engedném. Ízléstelen, közönséges, ráadásul egészségtelen. Nem értem, miért kell egyeseknek egy rakás vadigennek nyilvános helyen mindenüket mutogatniuk. Ha ennyire exhibicionista, menjen nudista strandra. Egy normális strandra egy normális fürdőruha vagy bikini bőven megteszi.
2015. aug. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/89 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem elég ribis és ízléstelen. Remélem, hogy nem olyan gyereket nevelek, aki ennyire mutogatni akarja majd a p_csáját. De amúgy tőlem azt vesz fel amit akar. (Nem vagyok "bálna" csinos, vékony lány vagyok, de tartom magamat elég sokra ahhoz, hogy ne csak a seggemmel tudjam felhívni magamra a figyelmet.)
2015. okt. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!