Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti hány éves korától...

Szülők, ti hány éves korától engednétek a lányotoknak, hogy a strandon tangás fürdőruhában legyen?

Figyelt kérdés

2015. jún. 21. 17:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/89 anonim ***** válasza:
100%

Kifogytak az érvek, értem. Semmi baj, velem is előfordul, ha gondolkodás nélkül kezdem el osztani a népet.


Nekem sincs több kérdésem. :-)

2016. jan. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/89 anonim ***** válasza:
43%

11 évesen kért,de fiatalan tartottam hozzá,

úgy hogy akkor még nem kapott.de mivel talpra esett gyerek a következő nyáron meglepett minket a tangàs fürdőrucival.és ha vett akkor nem fogok ujjat venni mert ugyis veszekedés lenne a végén,hogy mit vegyenfel...úgyhogy 12éves korától engedjük.

2016. jan. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/89 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem csak szülők válasza is mehet, akkor jelzem: naturista vagyok. A természtes életmód híve, beleértve a teljes pucérságot is ott, ahol nem ütközik jogi akadályokba. Ennél fogva a leendő gyerekeimnek is ugyanezt engedni fogom. (Kötelezni azonban NEM.)


A ruhadarabokhoz meg nem igazán értek, bár az avantgarde öltözködés ellen se vagyok; talán annyi a kivétel, hogy 14 éves korig NE öltözzön túlzottan kihívóan egy gyermek, NE sminkelje magát, vagy ha igen, akkor mértékkel.

2016. febr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/89 anonim ***** válasza:
100%

* "14 éves korig NE öltözzön túlzottan kihívóan egy gyermek"

Ezt úgy értem, hogy ott NE öltözzön túl kihivóan, ahol amúgy törvényileg tilos a meztelenség, tehát pl iskolában, utcán NE legyen kihívó az öltözéske, és NE legyen pucér.


Strandon meg -akárhány éves is- azt engednék neki, amit akar -a nem nudista strandon persze vegye figyelembe a többség elvárását-; persze biztos akad kivétel az öltözékek terén, hiszen, mondom, nem értek a ruházat témához.

2016. febr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/89 anonim ***** válasza:
67%
Nem cafkának nevelném a lányom, én nem engedném meg neki. Szerintem ahol a szülőnek és a gyereknek is van ízlése és szemérme, nem tesz fel ilyen kérdést az anyjának és nem vesz fel ilyet. Lehet le leszek pontozva, de ez a véleményem. 22L
2016. febr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/89 anonim ***** válasza:
77%

85. nek.

nem attol lesz valaki cafka,hogy tangát visel.

tanga nélkül is lehet valaki az,csak kevésbé nyilván való,ha bundabugyiban grasszál.

2016. febr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/89 anonim ***** válasza:
0%
Valamelyik PUKKANDUR töröltette a hsz-emet. Nyilván betalált :DDD
2016. febr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/89 anonim ***** válasza:
0%
hsz-omat
2016. febr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/89 anonim ***** válasza:
100%

"és ha vett akkor nem fogok ujjat venni"


Te a szülő vagy, és UJJAT akarsz venni?

2016. febr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!