Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít, amikor...

Titeket nem idegesít, amikor netezés közben valaki nézi a monitorod? Öcsém rendszeresen odaáll, nézi, mit csinálok és nem akar elmenni

Figyelt kérdés
2015. jún. 21. 23:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

De nagyon!

Munkahelyen is idegesít, ha valaki bámul, míg dolgozom :)

2015. jún. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Őt is idegesíti, ha ugyanezt csinálom vele. :) de így próbálom leszoktatni.
2015. jún. 21. 23:57
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Engem is idegesít, de szerintem mindenki így van vele. Főleg ha gyikezek vagy egyéb hasonló hihetetlen "komoly" :D dologgal foglalatoskodom. :D Jutalmazd egy testvéri fülessel, majd elmegy a kedve tőle. :D
2015. jún. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Engem is nagyon zavar, de valamiért az emberek természetesnek veszik azt, hogy belebambulnak.. Nagyon idegesítő, mindig rájuk szólok.
2015. jún. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Még az első vagyok. Munkahelyen is olyan asztalt keresek és úgy állítom be a monitort, hogy mások ne lássák. Nem azért, mert bármi "titkos" dolgot csinálnék, csak egyszerűen rettentően zavar, és nem tudok a munkára koncentrálni, ha mások bámulják :)
2015. jún. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül, nyugodj meg!

Ameddig nem volt szülőktől külön szobám (egymásból nyílt a kettő) édesapám csinálta, hogy este kép böngészés közben oda állt 1-2 percre, ami elég kellemetlen volt, mert soha nem tudni, hogy pl. mikor jön veled szembe egy szexuális tartalmú kép. De olyan is volt, hogy mondtam xy-nal beszélek és anya oda állt megnézni, hogy mutassam meg ki az, vagy ilyesmi, miközben a monitorból semmit nem láttam.

Zavart, de nem gondolom őket ezért bármilyennek is, hogy "lesik" mit csinálok, mert nem igazán értenek a technikához és szerintem így próbáltak érdeklődni.

Egyébként én kicsiként nagyon szerettem nézni, ahogy a bátyám játszik a számítógépen, nem tudom miért. Volt, hogy akár fél, vagy egy órára is lecsücsültem mellé és csak bámultam.

2015. jún. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%

" mikor jön veled szembe egy szexuális tartalmú kép."


Ha olyanokat is nézel :D

Nagymamám számítógépén még véletlenül sem, soha nem jött elő ilyen :D

2015. jún. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem mindig,attól függ mi van a képernyőn.

Ha vmi személyes dologgal foglalkozom, akkor igen zavar.

2015. jún. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
#7 Ha regisztrálva vagy bármilyen közösségi képmegosztó oldalra, szerintem elkerülhetetlen. Nem köveket ilyen témával foglalkozó oldalakat, mégis van egy-egy ilyen content. Pörgettem a hírfolyamot, és ez a kettő volt egymás alatt :D [link]
2015. jún. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szerintem mindenkit zavar. :D Engem néha akkor is szoktak nézni, amikor valakivel beszélgetek. Ilyenkor csak ránevetek, és tovább áll. Öcséd hány éves?
2015. jún. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!