Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít, amikor...

Titeket nem idegesít, amikor netezés közben valaki nézi a monitorod? Öcsém rendszeresen odaáll, nézi, mit csinálok és nem akar elmenni

Figyelt kérdés
2015. jún. 21. 23:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekünk a párommal egymás mellett van a gépünk ergo állandóan látjuk a másik monitorát és ez nem probléma csak akkor amikor belefeledkezünk valamibe és a másik mégis a saját gépén akar megmutatni valamit pedig látja,hogy épp el van foglalva az ember!Olvasás,tanulás ilyenekkel,mielőtt még másra gondolnátok!:)

A gyerekeim mögött járkálok el néha mert arra vezet az utam és mindig zárogatják a chatet pedig tudják,hogy úgyse tudom elolvasni olyan messziről,de még a képet se ismerem fel!:) Direktbe nem álltam oda sose,csak ha kérték mert megmutattak valamit!

2015. jún. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

11 éves. Amúgy engem is csak akkor zavar ha valami személyeset csinálok, pl. tanulás közben felőlem nézze. :D

hogyha pl itt vok a gyakorin, akkor olyan is van hogy a kérdést hangosan felolvassa gúnyos hangon.

2015. jún. 22. 14:25
 13/13 Adri+ ***** válasza:

így próbálja közölni veled, hogy : több aktív figyelemre lenne

szerinte szüksége.


Ettől függetlenül még lehet, hogy megkapja a kellő mennyiségű

figyelmet. Lehet, hogy nem is tudatosan csinálja.

Viszont teszi. Pár perc után úgyis elmegy magától, : ha

megkapja, : amit szeretett volna.

Ettől függetlenül még teljesen egészséges életmódú gyermek.


Szép napot kívánok :


Adri+

2019. jún. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!