Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 10 éves kapcsolatban...

Egy 10 éves kapcsolatban vagyok bennt, mit tegyek? Voltunk fél évig külön, addig hugoméknál laktam! Sokat segítettem pénzben is, amit egyeltalán nem bánok! Keresztlányomat imádom! Most hogy béke van nálunk össze költöztünk!

Figyelt kérdés

Testvérem viszont bajban van! Elveszítette (haláleset) a párját,5 honapos terhes! Albérletben laknak! Iskolakezdés is volt

A páromnak nem tetszik hogy segíteni akarok nekik!!!!Pl:adtunk nekik kölcsön 50.ezret,én szeretném ha csak a felét kellene vissza kérni de a párom hallani sem akar rola!e miatt 2 napja áll a bál itthon!ugy érzem néha hiányzik az az élet ami akkor volt mikor nem voltunk együtt!!!Ugye nem normális ez?Mit tegyek?


2008. szept. 3. 09:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Az édesanyám régen csiinált olyat,ami miatt a párom nem szívleli,mondjuk a párom az egész családomat nem szívleli!!!!!mÁSOK MINT AZ ŐVÉK!!!!Hát ha meg pénzről van szoo!!!!Mindent vezet,mindenről elképzelése van!!!Nem mondom hogy ez rossz ,de néha sok!!!
2008. szept. 3. 09:29
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Ha az én testvérem lenne ekkora bajban - aki ráadásul engem segített, mikor nekem volt problémám - és a páromnak egy rossz szava lenne, kiraknám a szűrét. Hogy lehet egy ilyen helyzetben így reagálni?!
2008. szept. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

én meg attol féltem hogy hülye vagyok hogy feláldoznám a szerelmemet a csaláádomért???

Tény hogy sokszor segítettünk már azelőtt hogy velük laktam volna de biztos 2-3nap veszekedésbe (durva) került hogy adjunk!!

2008. szept. 3. 09:35
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

Azt szokták mondani, hogy a jó barátság alapja a pontos üzleti elszámolás.


megértem a pasid, hogy az egészet vissza akarja kérni. Végülis arról volt szó, hogy kölcsön, nem ajándék.


az egy más kérdés, hogy meg lehet vele állapodni egy hosszabb távú visszafizetésről, szerintem ebbe a párod is belemenne.

2008. szept. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Párod nem normális. Ilyenkor azt kéne mondani költözzön oda,hogy kisebbek legyenek a költségei, és addig míg egyenesbe nem jön maradhat. Én ezt tenném a húgommal.
2008. szept. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,de a párodból hiányoznak az alapvető emberi érzések,én képtelen lennék egy ilyen emberrel eggyütt élni.Szerintem a családod többet ér egy ilyen embernél hiszen ők mindíg szeretni fognak a párod nem,kivánom a párodnak hogy egyszer ő is kerűljön ilyen helyzetbe és akkor a kutya se segítsen rajta megnézném akkor a pofáját.
2008. szept. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Csalad. Ultesd le a ferjed, mondd meg neki, hogy mennyit segitett a hugod neked, és most te is fogsz neki. Vagy elfogadja, mert TE ilyen vagy, és nem tudnal aludni, se tukorbe nezni, ha ennyit nem tennel meg, vagy robbanjon fel, de te ezt fogod tenni, és ha van egy kis esze, akkor lássa be, hogy sok dologban engedsz, DE ebben nem. És ne a hugod miatt engedje, hanem MIATTAD, mert ez NEKED fontos.
2008. szept. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!