Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz volt a felháborodásom a...

Igaz volt a felháborodásom a férjem miatt?

Figyelt kérdés

Jelenleg nem állunk èppen fènyesen, sok pènz elment a hitel kiváltásra.

Nègy hónapos picivel vagyunk.

Közös kasszán vagyunk ès jelenleg igyekszem otthon vègezni a munkám ès kevesebb pènzből mindent kihozni.

Ma a netbankba belèpve láttam, hogy kevesebb a pènz így utána nèztem.A fèrjem majdnem 20ezer ftèrt vásárolt 2sapkát ès egy atlètát.

Tudta, hogy jelenleg lett volna sokkal fontosabb is(új mellszívó mert tejlázat kaptam, a règi nem szívta ki rendesen).

Ezek után felhívtam, hogy ezt elèg durvának tartom ès mondja vissza a rendelèst mert ez jelenleg nem fèr bele a büdzsèbe.

Megharagudott ès rámcsapta a telefont.



2015. júl. 15. 09:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Nehéz neki feldolgozni,hogy nem költhet.Az én férjem is ilyen volt.Aztán rábíztam ,hogy ossza ő be a pénzt mindenre.Nem tudta,már hó közepén visszadobta a feladatot :D Utána nem volt probléma vele,csak néha-néha.
2015. júl. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Jogos. Nalunk is voltak mar nehezebb es jobb idok is, de mi mindig minden kiadast (haztartasi dolgokon kivul) megbeszelunk. Kozosen keressuk a penzt, kozos kasszan vagyunk es kozosen sporolunk/hozunk aldozatokat.
2015. júl. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
igen jogos jol tetted
2015. júl. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
4%
A pofátlan! Elköltött 20.000- forintot. Te mennyit keresel és mennyit költesz kérdező?
2015. júl. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
38%

Valószínű abból indul ki az egész gondolatsor a férjedtől, hogy a hobbidnak tekinti a babázást, így az összes spórolt pénzetek a babára fog elmenni.

Amúgy nem tudom, egy sapka, meg pár trikó miért okoz ekkora galibát, ha még egy telefont, vagy táblagépet vett volna, az érthető, hogy felháborodsz.

Valószínű azt sem tudja, mi az a mellszívó, meg tejláz, és nem érti meg, erre miért kell egy fillért is költeni.

Lehet, el kéne neki magyarázni a te álláspontodat is...

2015. júl. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%

6!

A 4. Nyilván arra volt kíváncsi, hogy gyeden van e a kérdező, vagy gyesen, nem árt, hogy teljes munkaidő ben dolgozik e....

A felhaborodasod jogos volt. Egy parnak bizonyos összeg felett meg kell beszélni a kiadásokat.

Mondjuk azt nem értem, a netbankban mióta lehet látni hogy egy vásárlásnál konkrétan milyen tételekre ment az összeg. ... Ez nekem némi kutakodást feltételez, ami szintén nem szép dolog.

Tejlazra pedig az orvos ír szoptatás alatt is szedhető antibiotikumot és Mellszivo helyett érdemesebb lenne megtanulni a kézi fejést, az ugyanis erre az esetre hatékonyabb.

2015. júl. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
18%

Kérdező itt a stilusodal van baj,valószínű a hangszinted es mas volt. Ezert csapta rad a telefont.

Hisz felnőtt ember es gyerekként bantal vele.parancsoltad hogy:mondja vissza rendelést!!holott dolgozik.

Elerheted volna ezt szep szóval is es kedveseggel.

Es szepen leülni megbeszélni hogy miert nem volt jo ötlet.

Bar én nem sajnálnám azt a 20ezret a ferjemtol aki nap mint nap dolgozik,max elvarasom lett volna higy szóljon!

Folrg nem ugy ha mondjuk azt ,20.E.megsem ehezitek!

2015. júl. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Tekintettel arra, hogy a kérdező azt írta, nem állnak valami fényesen, szerintem sem lehet 20.000 Ft-ot elverni ebben a helyzetben. Máskor lehet, de most nem. Kérdező, lehet valóban, hogy a stílusod nem volt megfelelő, bár nem tudom hogy mondtad neki, illetve hogy ezelőtt esetleg beszéltetek-e már arról, hogy most meg kell húzni a nadrágszíjat. Ha igen, akkor jogos volt a felháborodásod a férjed irányába, hogy mégis költekezik. A tejlázról nem tudok nyilatkozni, mi minden lehet a gyógymódja, lehet nem csak egy új mellszívó, de nem tudom.
2015. júl. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
Hát nálunk én kezelem a pénzt és most van a párom otthon a gyerekkel a 3dik éveben, pár ezret simán elköltök magamra, de 20ezret semmiképpen nem költenék amikor egy fizetésből kell megélni. Persze nem tudom a férj ott mennyit keres. 38/F
2015. júl. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
98%
Van akiknél a 20e jelentős kiadás,tehát ne mondjuk már infó hiányában,hogy azt simán elköltheti bármelyik fél is,olyan dologra ami nélkül lehet élni.
2015. júl. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!