Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kidobjátok a gyereketek...

Ti kidobjátok a gyereketek által készített dolgokat?

Figyelt kérdés

Pl oviban vagy suli alsó osztályából maradt dolgokat. Ilyen az anyák napjára készült só-liszt-gyurma kézlenyomat a gyereketektől vagy magvakból kirakott kép, egyedi vers egy szép lapon stb?

Aki igen, az miért?


2015. júl. 19. 18:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

Van amit igen. Hogy miért? Nem olyan bonyolult. Az évek alatt millió rajzot és egyéb dolgot készít, mindent nem lehet eltenni, nincs rá hely.

Vannak különleges, nekem értékes rajzok, azokat lefuzettem és készült belőlük egy album. A többit beszkenneltuk, gépen megvannak, az eredetit kidobtam. A tárgyakról mindrol készült fotó, a fontosabb darabokat meg is tartottam.

2015. júl. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
A nagy részét kidobom. Minden évben 1-2 munkát megtartok, de mindet képtelenség lenne. Rajzok mindig kikerülnek a falra blu-tackkal, aztán ha már nincs hely az újabbaknak, a régieket leszedjük és kidobjuk.
2015. júl. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Egyet-kettőt meg tartok, de a nagyát kidobom. Mindennap rajzol valamit az oviba, lehetetlenség lenne mint eltenni.
2015. júl. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nincs gyerekem, csupán érintett vagyok a kidobásban. Nagyon rosszul esett, amikor anyukám kidobálta a rajzaimat, miközben az unokaöcsémét mappában őrzi. Egyáltalán nem szebbek az ő munkái, csupán fiú, én meg lány. Remélem más nem kivételezik ilyen gusztustalan módon, mert nagyon tud fájni.
2015. júl. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
9%
Én nem őrzök meg minden hülyeséget, minek?
2015. júl. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Anyám mindig kidobta. Rosszul esett. Utána mondjuk már nem is adtam neki... ami tetszett, azt megtartottam én.
2015. júl. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Nincs gyerekem, de ki fogom. Minek őrizgessek minden vackot?! PErsze, ami szép elteszem, de a gagyikat... ugyan már!


Az más, hogy valszeg nem lesz gyerekem, jó így az életem, köszönöm.

2015. júl. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt dobjuk ki amit elotte vele is megbeszeltunk. Ha o meg akarja tartani valami okbol, akkor megtartjuk.
2015. júl. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Vacak? Az a gyereknek sokat jelent, és jó esetben a szülőnek is. nem az számít, mi az.. egyébként Nekem nincs gyerekem. 25 évesen azt látom, hogy a szüleim háza még mindig tele van az én gyerekkori dolgaimmal.. kicsit bosszantó, de jól is esik..
2015. júl. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen.. Idővel..

Miért?

Mert nem fernenk el a lakasban egy idő után..

Vannak amikket megtartunk, van amit hosszabban, mappazunk stb... De egy iső után selejtezés van..


Gyerkkent nálam is így volt.. Volt mappám, amit alkalomra adtam az megmaradt, vag ami különleges volt valamiert..a többi selejtezésre került..

Így is amikor költöztem 3 zsáknyi cucc volt régről, aminek helyet kellett találni, átválogatni mi az ami marad, mi az ami nem

2015. júl. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!