Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem rég váltam. Én 38 vagyok,...

Nem rég váltam. Én 38 vagyok, exem 62.7 évig voltunk együtt, de ő egy házsártos és követelező vénember lett, én meg még viszonylag fiatal vagyok, és csinos, diplomás nő. Szerinte ássam el magam?

Figyelt kérdés

Azt akarta, szolgáljam ki, adjam fel a vállalkozásom, és még az örökölt lakásomat is el akarta adatni velem. Nos, itt borult ki a bili.


AMikor megismertem, még aktív, vonzó, sármos ember volt, de már csak árnyéka önmagának, a cége befuccsolt, és az én lakásomból akarta kifizettetni. Nos, nem.


Még maradtam is volna vele, de az, hogy amit kért, és ahogyan, hát ne nézzen baleknek. És tudom, meg is csalt a vénember.


A megcsalás úgy derült ki, mikor seggrészegre itta magát a vénember, a kur*ájának véletlen a vonalas számunkat is megadta, amit volt szerencsém felvenni :(


2015. aug. 4. 06:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
mi a kérdés? egyébként jól tetted, hogy elvaltal, jobban is megbecsulhetett volna. én megjegyzem, hogy 31 evesen nem jottem volna ossze egy 55 evessel. szóval le lehet venemberezni. de akkor is idosebb volt amikor megismerted
2015. aug. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%

Ez van, amikor egy "csinos diplomás nőnek" apakomplexusa van...

Ezek utána majd jönnek a tinifijúk.

2015. aug. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
31%

nekem a főnököm ês a férje közt van 23 év, de ott a férfi fiatalodott a nőhöz. 74 évesen is aktívabb, mint néhány huszonéves. 30 éve vannak együtt...

Nem csak a párodon múlt, milyen lett, rajtad is...

2015. aug. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
29%
grat
2015. aug. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Andizsuzsi ***** válasza:
74%
Igen, szerinte ásd el magad.
2015. aug. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%
A kérdés pedig ....?
2015. aug. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%

Bár kérdést nem írtál,

én is így jártam. A vonzó, fiatalos negyvenes, pasim pár évvel később egy zsémbes vénemberré vált és meg sem próbált egy kicsit fiatalosabb tempóban élni.

Egy előző hozzászólásra reagálva,

szerintem egy ilyen korkülönbséges kapcsolatot mindkét fél vállal, azaz mindkét félnek alkalmazkodnia kellene, nem pedig csak a fiatalnak. Nyilván Te is tudtad, hogy mit vállalsz és valószínűleg a Te exed is leszarta a Te igényeidet.

Szóval,

ne törődj vele, kezdj új életet. És szintén egy előző kommentre, igen, jöhetnek a fiatal hapsik, nekem is az van, 4 évvel fiatalabb...

2015. aug. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
60%
"a cége befuccsolt" - ez lehetett itt a legnagyobb baj, ugye?
2015. aug. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
64%
Bojler van eladó.
2015. aug. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
37%
Ilyen helyesírással hogy lehet diplomád?
2015. aug. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!