Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Anyuval nagyon...

Mit csináljak? Anyuval nagyon rossz a viszonyom már évek óta és folyamatosan romlik. Csak annyit kapok, hogy utál mért nem megyek szülni lehet azért, mert ő 19 éves volt mikor megszült 17 évesen férjhez ment én 22 vagyok!

Figyelt kérdés
2015. aug. 11. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Ezaz... anyuka 19 évesen jól elcseszte az életét egy gyerekkel, akit utál is, talán pont emiatt, majd arra biztatja, hogy tegyen a "gyerek" is így. Gyönyörű.

Ellenben ha anyámtól azt kellene hallgatnom, hogy utál, és húzzak már el szülni, akkor elhúznék. Nem szülni, csak anyámtól el. Nem tudsz összeszedni valakit, barátnőt, hogy legyetek lakótársak? Többen nem könnyen, de meg tudnátok élni egy albérletben, kezdetnek ez is elég lenne... mit gondolsz?

2015. aug. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mármint azért utál téged, mert 22 vagy és még nem szültél?
2015. aug. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a leírás elég csekély és megtévesztő. Az én anyám 20 évesen szült engem, végül én is 20 évesen lettem anya, de nem azért mert erre bíztatott. Pedig ő nagyon szerette hogy ilyen fiatalon lett anyuka. Valahogy el nem tudom hinni, hogy anyukádnak ez a baja. Szerintem más van a háttérben, ezzel meg csak cseszegetni akar vagy takargatja vele az igazi gondját.
2015. aug. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
nyilván munka nélkül élösködsz a nyakán és arra nem vagy képes hogy egy pasit felszedj aki eltartana
2015. aug. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
#4 Biztos vagyok benne hogy te 12 éves korodban már dolgoztál -_-"
2018. jan. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!