Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ha apam felesege...

Mit csinaljak ha apam felesegenek a fia egyfolytaban nez engem?

Figyelt kérdés
Mostanaban nez engem,ha csinalunk a csaladdal kozos kepeket akkor mindig ott van vagy mellettem v mogottem az osszes kepen.Vagy ha tevezunk az agyban akkor mindig ossze er a kezunk is pedig ott egy csomo hely.A fiu 20 eves en meg 14/l
2015. aug. 22. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tetszel neki.
2015. aug. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Az se normális 20 éves, ha egy 14 évesre gerjed.
2015. aug. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
szólj a szüleidnek!
2015. aug. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Megakar kuurni xD

Viccet fereteve

Probald neki megmondani hogy miert nez teged es mond meg neki ne nezzen ennyi :)

2015. aug. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
kérdezz rá nála és ha zavar mondd el neki, hog zavar :D nem kell ezt szerintem túldramatizál ni 17/L
2015. aug. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy igazán tetszel neki, de az biztos hogy szeretne elkezdeni nemi életet élni és remek, közeli alany lennél hozzá. A húsz éves fiúknak a szex körül forognak a gondolataik. Ami normális. Te pont ott lennél kéznél, messzire udvarolni sem kellene eljárnia.....Mindenképp egy megpróbálható lehetőség vagy számára. Ha okos vagy nem ugrasz fejest a dologba, mert csak te járnál rosszul. Ha tetszik neked , és szeretnél vele hosszú távon kapcsolatot kialakítani, akkor engedd hogy szép lassan ő akarjon meghódítani téged. Bár ha összejöttök később szakítás esetén fájdalmas lesz a családban látni őt.
2015. aug. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

14 éves lányok többsége már kész nő, némelyik kenterbe veri a 20 éveseket külsőre, úgyhogy ne bagatellizáljuk a dolgot. Ráadásul a kérdező egy tapasztalatlan kislány még belül, a 20 éves fiú viszont már tud egyet-mást.

Kérdező, tényleg az lenne a legjobb, ha beszélnél a szüleiddel, elsősorban apáddal. Ne maradj kettesben a sráccal, pláne ne tévézz vele ágyban fekve.

2015. aug. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:)
2015. aug. 22. 21:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Drága kislány, azért tetted fel a kérdést, hogy a válaszolók megerősítsék benned azt a hitet, hogy te nőként tetszel a mostohatestvérednek ? Mert ugye csupán van szó, hogy te szeretnéd azt hinni, hogy nőként tetszel neki, holott ő csak egyszerű testvérként néz rád ?
2015. aug. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2015. aug. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!