Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baja anyámnak velem?

Mi a baja anyámnak velem?

Figyelt kérdés
Amióta tizenéves vagyok egyfolytában sirhatnékom van miatta.Ha elkezdek sírni miatta odajön s elkezd nagyokat röhögni. Egyfolytába aval szíd hogy megfogok bukni pedig 9.52 ( Magyarba asszem. 4.52) a médiám vagyis volt s nem kanultam el a tanulàstôl,rossz jegyeim se voltak.Ha pedig nem értek valamit matekbôl leordit hogy nem tanulok,de én probálok csak nem értem. Aztán egyfolytába engem szid azért is amilyér nem én vagyok a hibás :(

2015. szept. 12. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Máshol is van ilyen, az én anyám is mindig ilyen volt. Amúgy erdélyi vagy? Ott van egytől tízig osztályozás
2015. szept. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gnoomage ***** válasza:
Ha annyira zavarja hogy megfogsz bukni tegyél érte egy kicsit. No, nem azt mondom hogy bukj meg, hanem jöjjön egy három eggyes haza és dobáld anyád képébe, hogy tessék miattad. Ha tényleg ilyen tanuló vagy ez meg se kottyan a bizidnek, de anyádat beparáztathatod hogy ő bas.sza el az életed.
2015. szept. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Most kezdődött a suli emberek, hol beszélünk itt még megbukásról? Nem hiszem hogy veled van a gondja, szerintem a saját gondjait vetíti ki rád. Csúnyán fogalmazva rajtad vezeti le a stresszt. Amikor kiabál veled próbáld meg kizárni (nem azt mondom hogy fogd be a füledet vagy hagyd figyelmen kívül) csak próbálj normális hangon annyit mondani hogy jó anya igyekszem. Egy idő után észre fogja venni, hogy csak ő idegeskedik. Ha pedig nem, akkor egy olyan pillanatban amikor nyugodt, ülj le vele és mond el, hogy figyelj anya, engem nagyon bánt hogy mindig kiabálsz velem, pedig igyekszek érteni a matekot is, és nem azért nem megy mert nem tanulok. Szeretném ha nyugodtabban tudnánk beszélgetni. Valószínűleg ha finoman és óvatosan közelíted meg a problémát, ő sem fog rosszul reagálni, ez segíthet a kapcsolatotok javulásában. Minden esetre igyekezz megfelelni neki. Nem azt mondom hogy mostantól éjjel nappal tanuld a matekot, csak lássa rajtad hogy igyekszel, értékelni fogja.
2015. szept. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönom a válaszokat.És máshol is ilyen egyszer az utszán huzogatta a fule.Igen Erdèly vagyok 1#
2015. szept. 12. 15:23
 5/7 A kérdező kommentje:
Néha apum megvéd mikor itthon van és osszevesznek s jon hozzam h en vagyok a hibas
2015. szept. 12. 15:29
 6/7 gnoomage ***** válasza:
Amúgy ha ennyire gáz van akkor szedd össze az eddigi basztatásokat és készülj fel pár válasszal. Vagy egyszerűen szólj neki hogy hagyjon békén, vagy indíts el egy zenét és szard le.
2015. szept. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Màr mondtam neki de felpoz olyankor és elveszi a telefonom ugyhogy nem tudok zenéthallgani :(
2015. szept. 12. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!