Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit az életem egy rémálom...

Mit az életem egy rémálom csináljak?

Figyelt kérdés
3 éve depresszios vagyok. Anyám vert bántottam másokat ovodássan verések mellet tanultam a szorzot. Most félek az emberektől a sulitól szorongok. Mit csináljak?

2015. szept. 16. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1. Keress fel egy pszichiatert/pszichologust.

2. Ne merulj el az onsajnalatba es a depresszioba, akarj meggyogyulni! Toled nagymertekben fugg, te iranyitod az eleted nem egy betegseg!

2015. szept. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Még félre is írtam.
2015. szept. 16. 19:15
 3/12 anonim ***** válasza:
Kérj segitséget az iskolában, mindenféleképpen mesélj a bajaidról.
2015. szept. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De attol is félek meg szégyenlem az osztály előtt.
2015. szept. 16. 19:22
 5/12 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2015. szept. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Még csak 13
2015. szept. 16. 19:32
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem kell szégyelned, és kérd meg a tanárodat, vagy aki segit,hogy szeretnéd, ha nem tudna senki sem róla.

Sulyosabb is lehet, ha nem kérsz segitséget.

2015. szept. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Kedves kérdező!

A szorongás eg olyan hátizsák amit minél jobban le akarsz dobni annál jobban ragaszkodik hozzád!

Másrészt jobb ha tudod mindenki szorong valamitől! Mondhatni mindenkinek megvan a maga szorongásos ingerküszöbe!

Ez valahol állítható, de valóban szükséges a segítség. Az iskolapszihológus tud ebben segíteni, ha másban nem is abban biztosan hogy merre indulj. Nagyon fontos hog legyel vele teljesen őszinte. Ha van kedved írj privátban, szívesen beszélgetnék el veled.

2015. szept. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Es mint látod én is melléütök! ;)
2015. szept. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Be se merek menni a pszihologushoz ha be is mernék nem mernék megszólalni.
2015. szept. 17. 07:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!