Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kiakadnátok ha a párotok...

Ti kiakadnátok ha a párotok így viselkedne? Jogos, hogy nem nézem már jó szemmel?

Figyelt kérdés

A párom mióta megszületett a gyerekünk teljesen megváltozott(7 hónapja).

Azelőtt mindig minden rendben volt, tiszta volt minden.

Azóta van, hogy 4 napig ott rohad a mosogatóba a mosatlan, napokig nem porszívózik fel, mindenhol ott a haja. Könyörögnöm kell neki, hogy főzzön már valamit ha én nem tudok hozni kaját, egy hete könyörgöm neki hogy a pólómat varrja meg.

Még mielőtt meglincselnétek én reggel 9-től este 11-ig dolgozom. Be is segítek mindent azon a 1,5. Szabadnapomon.

De már elegem van, hogy hazajövök a disznóólba. A gyermekünk napi 2x 1,5 alszik emellett eljátszik magába is nem kell mellette ülni, simán eltudná végezni ezeket a dolgokat, de helyette egész nap fekszik vagy gépezik.

Elmondtam neki, hogy zavar és változtasson ezen, most megvan rám sértődve mert milyen bunkó vagyok.



2015. szept. 18. 16:13
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
84%

Beszélgessetek sokat arról, hogy ennek mégis mi az oka. Hogy ő mit gondol, kinek a dolga lenne mindez, és hogyan, mikor, milyen módon kellene megvalósítani. Vagy ha szerinte rendben van a jelenlegi helyzet, akkor arról beszéljetek, miért gondolja úgy, hogy ez normális.


Egyébként minden rendben van vele lelkileg? Nem lehet, hogy szülés utáni depressziója van, és azért nem csinál semmit egész nap?

2015. szept. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:

Nincs szülés utáni depressziója.

Mindig arra fogja, hogy a gyerek mellett nincs ideje amit tudok, hogy nem igaz.

2015. szept. 18. 16:23
 3/44 anonim ***** válasza:
38%

Nem ő változott meg, hanem a helyzet változott.

Menj el te gyedre, mutasd meg hogy neked hogy menne és aztán mutogass!


Simán el tudom képzelni hogy a gyerek olyan, hogy szinte semmit se lehet mellette csinálni, mert nappal annyira rossz alvó.

2015. szept. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
21%
Az ilyen nõt ki kell dobni!Csak azért kellettél neki, hogy szüljön és van párja!
2015. szept. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
61%
Egy ilyen korú gyerekre egész nap figyelni kell, az éjszakát sem alussza végig, még jó hogy fáradt a párod és teljesen érthető, hogy ha van naponta 1,5 órája pihenni, azt nem a te pólód varrogatásával akarja eltölteni
2015. szept. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

3. Látom sikerült nem értelmezni a leírtakat... A gyerekünk napi 2x alszik 1,5 órát, emellett nagyon jó baba , egyedül is eljátszik nem kell mellette ülni egész nap.

Voltam már itthon vele én is egyedül több napon keresztül és mindent meg tudtam csinálni.

2015. szept. 18. 16:30
 7/44 anonim ***** válasza:
85%
Mondd neki, hogy jövő hónaptól te leszel gyesen a gyerekkel, végzed a házimunkát, ő meg dolgozik.
2015. szept. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

Ja igen, az éjszakát is egy felkeléssel( ami kb 10 perc amihez én is ugyan olyan számban felkelek mint ő)átaludja.

Ha ilyet csinálnánk jövő hónaptól éhen halnánk, ugyanis a befejeztelen iskolával itt a lakhelyünkön maximum a minimálbérért 3 műszakban gürizhet.

Ezért is nem dolgozik évek óta, szerencsére az én fizetésem bőven elég a megélhetésünkhöz.

Ennyit csak elvárhatok, hogy este mikor hazaérek ne a 3 napja poshadt tányérokból mossak el magamnak ha enni akarok.

2015. szept. 18. 16:39
 9/44 anonim ***** válasza:
52%
Szuper.... Hát akkor rendelj valahonnan ételt, de mindig csak magadnak pénzt meg ne adj neki semmire.
2015. szept. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
73%

És szerinted meg fog változni, ha veszekedve nyitsz? Megértéssel, empátiával, támogatással többre mész.

Tudom, nincs kedved hozzá, de akkor is így van.

2015. szept. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!