Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok méres anyára,...

Jogosan vagyok méres anyára, mert elmondta, hogy?

Figyelt kérdés

21 éves egyetemista lány vagyok, még itthon, a szüleimmel lakom.


Az egészségügyi állapotom hagy némi kivetni valót maga után. Kardiológiára is kell járnom. Tegnap próbáltam elérni a (magán) orvost, de nem sikerült, így reggel az asszisztens visszahívott. Anya vette fel a telefont, mert kint maradt a telefonom. Arra lettem figyelmes, hogy már nőgyógyászati témát feszegetnek és anya elmondta az asszisztensnek (akit rohadtul utálok), hogy szűz vagyok. Eldurrant az agyam. Már-már gyomorgörcsöm van, ha kardiológiára kell mennem. A nő előszeretettel piszkál, bármivel. Folyton mondja az idegesítőbbnél idegesítőbb megjegyzéseit. Nem hiszem el, hogy nem látja hogy nem érdekel az, amit mond. Legközelebb tuti beszól amiatt, hogy szűz vagyok. Ha nem ez az orvos mellett lenne, tuti ott hagynám.


Anya pár munkatársának is elmondta már, hogy szűz vagyok, valamint egyéb személyes infókat is. Volt már, hogy egy vadidegen csaj jött úgy oda hozzám, aki ismeri anya munkatársát, hogy 'á, te vagy az az XY'


Mondtam anyának, hogy ne mondjon rólam senkinek semmilyen személyes infót.


Jogos a felháborodásom?


21l



2015. szept. 18. 19:26
1 2
 1/20 anonim válasza:
22%

Jogos is,meg nem is.

Természetesen a nőgyógyászoknak/orvosoknak érdemes elmondani,hogy még szűz vagy.

Azonban idegeneknek valóban nem nagyon kéne mondani semmilyen személyes infót.

2015. szept. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
5%

dehogy jogos... annyira vagy merges, hogy anyud egy asszisztensnek elmondta h szuz vagy? nem a baratnöjeinek meseli hanem egy asszisztensnek

en nem ertelek teljesen... mondd el neki h legközelebb ne mondja el senkinek, ezt gyomorgörcsbe lenni :)


24l

2015. szept. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A nőgyógyász asszisztenséről szó nincs a kérdésben, csak a kardiológusom asszisztenséről!!
2015. szept. 18. 19:32
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
Igen, bár meg kellene tanulnod leszarni mások véleményét. Könnyebb lenne hosszútávon. Az meg, hogy szűz vagy, nem szégyen és ha valaki beszól miatta, akkor magát minősíti vele.
2015. szept. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Viszont nem vagy köteles tűrni a beszólogatásait, megjegyzéseit. Nyugodtan mondj neki egy "Legyen szíves, ne tegyen rám ilyen megjegyzéseket, mert nem esik jól!"-t.
2015. szept. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
Jogos !!!!! Ez borzasztó lehet
2015. szept. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
jogos!
2015. szept. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
35%
Nem kell kiakadni. Mondd, hogy nem is vagy szűz :D Na akkor majd ő lesz kiakadva :D
2015. szept. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%
Apam is ilyen volt. Szemelyes dolgokat meselt szinte vadidegeneknek es ettol en is kiakadtam. Anyukadra raferne egy fejmosas, hogy neked ez rosszul esik, senkinek semmi koze az intim dolgaidhoz, jo lenne, ha leallna. Szerintem ulj le anyukaddal es eszervekkel magyarazd el neki, mennyire felhaborit az, ahogy cselekszik.
2015. szept. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
91%
Hát szerintem jogos,én is kiakadnèk! :/
2015. szept. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!