Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó vagy rossz...

Szerintetek jó vagy rossz anya (és egyben nő, és feleség) vagyok?

Figyelt kérdés

A helyzet adott:

Én, a férjem, és a 2 éves kislányunk.

Nem dolgozok, tehetősek vagyunk. A sógornőm, és az anyósom folyton azt hajtogatják, hogy a családom agyára fogok menni. Én amit csinálok akár mennyire is furcsán hangzik; természetesnek veszem. Nem vagyok hülyelány. 3 szakmám van (szakács, cukrász, felszolgáló), és 1 felsőfokú, meg két alapfokú nyelvvizsgám (felsőfokú: angol, alapfokú: német, japán).

Kb. így néz ki egy napom: Felkelés, higéniai teendők (fogmosás, tusolás stb.), smink (alapozó, szempillaspirál, csillogós szemhéjtus), és ezek után elkészítem és ágyba viszem a férjem reggelijét. (ma pl. omlett volt félbehajtva, belül felkockázott uborka+paradicsom+paprika kombóval) Ha felkel megeszi, majd megy utána dolgozni. 8 óra után kicsivel a picikém is felkel, majd megeszi ő is az adagját. 1 órát játszik, megyünk bevásárolni, és neki kezdek az ebédnek (ma brokkolikrémleves volt, barbecue szószban pácolt oldalassal, salátaágyon, desszertnek pedig poharas tiramisu) Minden nap újat főzök, ezért mindenkinek annyit csinálok amit meg is eszik. Eddig még nem panaszkodtak, hogy kevés volt.:D) Miután a férjem hazajött ő is megebédel, addigra a gyerek ágyban van. Ezt az időt szoktuk "kihasználni".;) 16 órakor a kislányom felkel kap valamilyen feldarabolt gyümit, és megint játszik kicsit (addig sportolok) majd miután megérkeztem: vacsi, fekvés. (Ilyenkor van időm edzeni, ezért el szoktam menni futni, vagy görkorcsolyázni. A kislányom nem rossz egy könyvet simán elnézeget 2 óráig.) Mai vacsora: melegszendvics, 3 féle krémes.


Illetve még a sógornőm (ő egyedül) kifogásokat talál az öltözködésemben, mert hogy "rossz példát mutatok a gyereknek".

Ugye a smink az az, ami fentebb le van írva. Ezt otthonra is hordom. Nagyon szeretem a diáklány stílust, ezért otthonra is mindig combzokni és miniszoknya, karcsúsított póló szettet hordok. Szerintetek irigyek, vagy tényleg túlzásba viszem?


A helyesírási hibákért előre is bocsánat.


2015. szept. 20. 20:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/104 anonim ***** válasza:
62%
a szetted kicsit fura,de hát ha a férjednek bejön,akkor nem mindegy? :D
2015. szept. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/104 anonim ***** válasza:
59%

1, A férjed 40 évesen 150 kilósan fog szívrohamban meghalni.

2, Én aztán nem vagyok az egyedi stílusok ellen, de te elég nevetségesen nézhetsz ki. Mondjuk oké, ha néha fölveszel ilyeneket a férjednek, de amúgy... gáz...

3, Általában amellett vagyok, hogy mindenki úgy éljen ahogy jólesik, mások meg foglalkozzanak a saját dolgukkal, de ez esetben hajlok rá, hogy anyósnak ítéljem a pontot.

2015. szept. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/104 A kérdező kommentje:
Szereti, azt mondja, hogy szexi. Egyébként 24/N vagyok, 162 cm, és 45 kiló. Nem feltétlen veszek fel hozzá karcsúsított pólót, más is mehet!:)
2015. szept. 20. 20:13
 4/104 anonim ***** válasza:
37%
Ne foglalkozz az irigy emberek véleményével. Ha ti boldogokok vagytok így, akkor mi a probléma?
2015. szept. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/104 anonim ***** válasza:
78%

Hmm, ez furcsa ez a combzoknis dolog! :D


A Te eleted, azt csinalsz amit szeretnel, ha nem szukseges dolgoznod :) En nem latok itt problemat, illetve de, de ez az en dolgom, hogy en meg talan fejlesztenem magam, tanulnek valamit otthon. Vagy lehet, hogy Te is csinalod csak nem irtad le mert tul reszletes lenne. Mire erted, hogy tulzasba viszed?

2015. szept. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/104 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk is hasonló a helyzet,nem dolgozom,tehetősek vagyunk.Viszont mi külön-külön is,tehát,ha bármi lenne,akkor egyedül is tehetős lennék,ugyanúgy a férjem is.Remélem ez is adott nálatok.Mert akkor megértem a családod irigységét.
2015. szept. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/104 anonim ***** válasza:
82%
Ez egy nagyon idilli család. Van még néhány ilyen "tündérmeséd"? Mert hogy csak elképzelt az egész, az biztos. Annyira gyerekes a stílus, mintha egy kamaszlányt olvasnék. Sok Disney filmet nézhetsz, ott vannak ilyenek.
2015. szept. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/104 anonim ***** válasza:
85%
Ugye? =D Nekem is rögtön ez ugrott be, hogy biztos Hamupipőke személyesen tisztelt meg minket.
2015. szept. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/104 A kérdező kommentje:

1. Egészségesen próbálok sütni, főzni. Kevés olaj, zsír, sok zöldség gyümölcs.

2. Szeretem a diáklány stílust, nem értem mi a baj vele...:)

3. Tanulni fogok még majd...:)

2015. szept. 20. 20:21
 10/104 A kérdező kommentje:
Arról nem tehetek, ha valaki nem hiszi el. Nekem ez természetes, így neveltek.
2015. szept. 20. 20:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!