Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Élőben nem megy, interneten...

Élőben nem megy, interneten kitörlik a leveleimet. Akkor HOGYAN ismerkedjek? 21/F

Figyelt kérdés
Az interneteshez annyit fűznék hozzá, hogy nem azt írom, hogy "mizu?" "tetszel írj" meg hasonló baromságokat, ettől kreatívabb vagyok.
2010. márc. 15. 16:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Barátkozni szeretnél,vagy csajokkal ismerkedni?

mert a kettő közt van különbség x)

2010. márc. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Szerinted? Hát persze, hogy csajokkal.


Egy komoly kapcsolat lenne a célom egy normális lánnyal.

2010. márc. 15. 16:44
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, pontosan mit értesz azon, hogy interneten. Szerintem ha egy komolyabb társkereső oldalon regisztrálsz, akkor ha nem is sikerül rögtön társat találnod, néhány találkozó azért biztosan sikerülni fog.
2010. márc. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

akkor egy cipőbe járunk...

nekem se megy.

www.hotdog.hu

ez nagyon jó oldal.

tegnap regisztráltam ma már felis vettem pár csajt msn-re.:D

2010. márc. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
22%
A probléma az, hogy egy komoly kapcsolatot szeretnél egy normális lánnyal. Ezt felejtsd el: a lányok, nők közt 26-28 éves kor alatt elhanyagolhatóan kis arányban vannak azok, akik komoly kapcsolatot akarnak. Felette már nagyobb százalékuk állítja ezt magáról, de a valóság ott sem jobb: akkor is csak az a néhány gondolja ezt korábban, aki már előtte is ilyen volt, a többi csak szeretne fogni magának egy kellően gazdag férjet. Szerintem tehát nem érdemes komoly kapcsolatban gondolkodni.
2010. márc. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Ha nem megy neked sem, akkor, miért írod azt, hogy a hotdog.hu egy jó oldal?

Hány éves vagy?

2010. márc. 15. 16:53
 7/24 anonim ***** válasza:
94%
16:48. Nem ismerek minden huszonéves lányt:), de azért biztosan nem mindenki ilyen. Bár ahogyan írtad is, vannak kivételek. Én például úgy 20 éves korom óta vágytam párkapcsolatra, és csakis komolyra. A velem egykorú ismerőseim közül pedig kapásból tudnék 15 lányt említeni, akik szintén így gondolkodnak. És ezeket az embereket sem egy vaskos pénztárca találása, hanem egy hozzájuk illő személyiség megtalálása motiválja a társkeresésben. Vannak kivételek is, így kedves kérdező ne add fel, biztosan találsz Te is majd magadnak egy rendes lányt idővel. L/22
2010. márc. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

16:48 91%-ban hasznos: nem is értem, hogy írhat ilyen haszontalanságot aki 91%-os...


-Nem vagy jóképű/nem tetszel nekik

-nem vagy elég érdekes

-sokan szórakoznak ott

-akiket kinézel, azoknak te nem jössz be


Én is voltam egy ideig ilyen helyeken, mindig csak olyanok írtak és akartak randizni velem, akik nekem nem jöttek be.

2010. márc. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
IDŐVEL, IDŐVEL, IDŐVEL és IDŐVEL!!!!! Unom ezt hallgatni.
2010. márc. 15. 16:55
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Minél jobban akarod és erőlteted a dolgot, annál jobban nem fog összejönni amit szeretnél.


Egyik válaszoló. Képzeld, 22 éves Nő vagyok és 2 éve komolya párkapcsolatban élek, és megismerkedésünk után 3 héttel összeköltöztünk, és azóta is együtt nagy boldogságba:) És egyáltalán nem is vágyok másmilyen kapcsolatra mással!!! Szóval ne általánosíts kérlek:) Én a mércét inkább 20 éves kor alá tenném!!! 22/L

2010. márc. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!