Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az apukám velem?

Miért ilyen az apukám velem?

Figyelt kérdés

Sziazstok ma a barátommal suli után eljöttünk hozzánk és le pihiztünk az ágyamra egy más melett feküdtünk..

Később már el is aludtunk.

Nagy szerencsénkre haza jött apum és meglátta hogy i egymás melett fekszünk és alszunk...

amikor felkeltünk és már tudtam előre hogy baj lessz...

És ami után el ment a barátom haza utána egyből beszélt velem apum hogy meg ne lássa mégegyszer meg most még a tanulással kell foglalkoznom...

amugy mind a 2-en középsulisok vagyunk

most kezdtük..

szerintem nem lenne oka rá hogy ilyet monndjon...

szerintetek.???

elvégre seemi rosszat nem csiináltunk csak aludtunk:(:(:(


2008. szept. 10. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Amíg csak alszotok nincs gond.

Bár ha őszinte szeretnék lenni, nálam is felment a pumpa, mikor az öcsém 15 évesen a bnője mellett aludt DÉLUTÁN!!!

Már 17, de még mindig zavar, elvégre az én kisöcsém!!!

Sztem apud sem szokott még hozzá a gondolathoz, hogy lassacskán felnősz. De talán 14 évesen tényleg korai kicsit, nem? még akkor is ha semmit nem csináltatok és eszetek ágában sem volt...

Nekem 14 évesen (10 éve)az volt a legnagyobb gondom, hogy Te jó ég, mi lesz ha a tanulmányi versenyen nem leszek bent az első 10ben, az mekkora égő lenne... Pasik... 18 éves koromban csókolóztam először!!!

2008. szept. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele, hogy mi történt. Mesélj el minden fontosat. Utána mondd meg, hogy a tanulás rendben lesz - de hadd találkozzatok továbbra is, mert ez is fontos neked.


Amúgy már találkoztak? Mert ha nem, akkor valóban megrázó egy apának a kislányát látni, ahogy édesen alszik egy ismeretlen fiú mellett...

2008. szept. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze már apum ismeri a pasimat már kb 2 éve...
2008. szept. 10. 16:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor beszéld meg előre vele, ha hosszabb akciókra készültök (mozi és társai...) Főleg komolyabb dolgozatok előtt...

Ha rendesen megbeszélsz vele mindent, nem hiszem, hogy tiltana. Akkor még valószínűleg nyáron is elenged majd vele nyaralni.

2008. szept. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

hmmm... lehet, hogy apudnak van némi igaza, hogy nem ártana a tanulással foglalkoznod...

nem túl hosszú szövegedben 14 helyesírási (némely elég durva...) hibával, bizony elő- elő kellene venni azokat a tankönyveket.

amúgy a kérdésre:

apud félt, nem akar neked semmi rosszat. igaza van az előttem szólóknak - beszélj vele.

2008. szept. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%

Szia!Nos engem nem érdekel a helyesírásod,segíteni próbálok inkább(nekem ennyi idősen még most is becsúszik)

Szóval,szerintem apukád csak félt:)hiszen mint tudjuk az apukák nehezen veszik észre és fogadják el,hogy a kislányuk bizony-bizony felnőtt!De én egy megoldást találok neked.Egy nyugodt este,ülj le vele és beszélgess...próbáld meg elérni hogy teljesen végig hallgasson elsőnek.Mond meg,hogy megbízhat benned és tudod mi a helyes,mert nem vagy már azért olyan kislány.Mond el neki hogy szereted Őt,apukádat és kérd meg,hogy adjon neked lehetőséget,hogy bebizonyítsd nincs miért aggódnia,sem a tanulás miatt sem a barátod miatt.Természetesen ez tényleg is így legyen és a tanulást se hanyagold.Tudod,az apukák ha felnő a lányuk,képesek elfelejteni hogy bizony ők is voltak fiatalok:)

Sok sikert kívánok neked!Szia:)

2008. szept. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Mi ketten vagyunk lányok a húgommal és apu imád minket.23 éves vagyok,de még most sem csókolózom a szüleim előtt.Nem azért,mert nem bírnák,hanem mert esetleg zavarba jönnének,attól függetlenül,hogy egyáltalán nem maradiak.Lehet,hogy apukád azt hitte,hogy "szex után" alszotok..És nem volt neki jó érzés belegondolni ebbe.A tanulás más tészta.Csak azért hozta fel szerintem,hogy legyen valami kifogása az együttfetrengés mellett.Más kérdés,hogy az én apukám sosem vagy csak kopogással jönne be a szobámba..
2008. szept. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!