Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról a kapcsola...

Mit gondoltok arról a kapcsolatról, ahol az egyik fél külföldre megy dolgozni és kb.2-3 havonta jár haza, van tapasztalatotok ilyenben esetleg?

Figyelt kérdés
Pár évig fenntartható,működhet ez?
2015. okt. 23. 19:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
47%
Azt, hogy ez nem kapcsolat, az én szememben legalábbis.
2015. okt. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%

Mit takar a pár év?

Én 1-1,5 évnél tovább nem tudnám ezt az állapotot fent tartani az biztos.

2015. okt. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
53%

Mi 5 évig éltünk így együtt és nekem elég volt.


5 évig csak vágyakozni egy párkapcsolat után. Amikor haza jött a végén már idegesített mindent amit tett.

2015. okt. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
Azt mondják, a szerelem sok mindent kibír. Ha így nem működik valami, az valóban csak kapcsolat.
2015. okt. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
Nekem van tapasztalatom, de nem pont ugyanilyen távkapcsolatban. Mi közel 3,5 évig éltünk távol egymástól, mindketten egy-egy másik külföldi országban. Átlagban havonta egy hétvégére tudtunk találkozni, tehát azért sűrűbben, mint ti. Mielőtt kimentünk, 4 éve voltunk együtt, együtt is éltünk. A távkapcsolat után mindketten hazaköltöztünk, összeházasodtunk és már 4,5 éve vagyunk házasok. A távkapcsolat első hónapjaiban nagyon sokat aggódtam, hogy ennek tuti vége lesz, de nem így történt. Nagyon megerősödött a kapcsolatunk, és a végén is teljesen evidens volt mindkettőnknek, hogy összeházasodunk. Ha megint abban a helyzetben lennék, újra vállalnám a távkapcsolatot, mert szakmailag és anyagilag és tapasztalat szempontjából is mindkettőnknek nagyon sokat adott.
2015. okt. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
46%
A szomszedom is ezt csinalta... valas lett a vege, mindketten felrekacsintottak.
2015. okt. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
97%
Ha a kapcsolat tényleg jó, akkor semmi probléma nem lesz belöle, ha meg eleve nem stabil, akkor tényleg szétmennek. (akik meg "félrekacsintanak", azok egyébként is azt tennék, csak idö kérdése.)
2015. okt. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem a jó kapcsolat sem kapcsolat, ha nem látod a másikat. Ennyi erővel távkapcsolatban élek Bradley Cooper-rel, csak nagyon-nagyon ritkán látjuk egymást.
2015. okt. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%
Most őszintén, olyan emberek pontozgatnak itt le, akiknek semmi tapasztalatuk a kérdésben...
2015. okt. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%
Szomszéd kamionos is ezt csinálja, azóta van 3 gyerekük, a feleségnek sosem kellett dolgoznia, építettek lakást, többször cseréltek már autót...ők elég jól bírják.
2015. okt. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!