Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha idegesít a...

Mit csináljak, ha idegesít a párom volt felesége, féltékeny vagyok, sokszor a páromon vezetem le a dühömet és ez miatt egyre csak romlik a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Tudom, szeret a párom, szép a kapcsolatunk, de ez a nő engem megőrjít. Már maga a létezése is zavar, meg hogy a gyerek miatt muszály találkozniuk, ráadásul még fúr is hol engem hol a páromat.
2015. nov. 18. 09:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem tudod a nőt kizárni az életedből és a fejedből, akkor a legjobb úton haladsz afelé, hogy ez a kapcsolat is tönkremenjen. Beszélj a pároddal, mert ahhoz, hogy a nőt leszereljétek, az is kell, hogy ő melléd álljon és támogasson.
2015. nov. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Tetszik, nem tetszik, ennek szakítás lesz a vége. Tök mindegy milyen okod van rá, avagy, hogy mennyire jogos a vélt vagy valós sérelem, ha ilyen zsigeri ellenszenvet érzel iránta, akkor is rühelleni fogod, ha épp semmit sem csinál. Szerintem vannak ilyen személyíségtípúsok, mint Te. Nem gond ez, nem vagyunk egyformák, de akkor fogadd el, hogy ebből sok problémád lesz. Steril, múlt nélküli ember nemigen van, esetleg tinikorban az első szerelem, utána bizony vannak exek, ha tetszik, ha nem. Viszont ha ennyire nem bírod elfogadni, azt majd a gyerek is megérzi és onnantól el fog utasítani Téged, márpedig ha az exfeleség miatti ellenszenved el is nézi a párod, nyilván szeretné, ha a gyermekével jó kapcsolatod lenne. Ismerek én is sok hasonló nőt, még férfit is, úgy gondolom nagyon nehéz lehet az életük, ilyen erős negatív érzelmekkel. Nem tudom, hogy akarsz-e egyáltalán, vagy ha a szándék meg is lenne, tudnál-e változtatni. Kívánom a legjobbakat, mindattól függetlenül, hogy sosem fogom megérteni. A gyereke, a haláláig a gyereke, ha a volt feleség maga az ördög, akkor is az élete része marad, ha evvel nem tudsz együtt élni és megbékélni, szerintem ne mérgezd magad, sem a többi, esetlegesen ártatlanul ezt elszenvedő többi embert. Komolyan, nem bántásból írom, segíteni szeretnék. Tedd a szívedre a kezed, ha egyszer lenne közös gyereketek is, akkor az időre lennél féltékeny, amit a már meglévő gyerekével tölt, a Tietek helyett? Csak kérdezem. Szerintem gondold ezeket át, ekkora haraggal, ellenszenvvel tartósan együttélni borzasztó mérgező lehet Neked, márpedig a szituáció adott, nem fog megváltozni pusztán attól, hogy a helyzetet gyűlölöd.
2015. nov. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Engem tudod miért nem idegesít ? Mert nem foglalkozok vele,találkoztunk már,de azóta se láttuk egymást,olyan mintha nem is létezne.Gyerekekkel se találkozok.A másik hogy tudom azt hogy mindenféle szempontból jobb vagyok,ez se mellékes :) Tőlem aztán találkozhatnak,beszélhetnek,nem vagyok féltékeny.
2015. nov. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Xard le!

2. Minek választottál elvált férfit?

3. Vigyázz,mert a végén a pasid ellened fordul!

2015. nov. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Van konkrét okod is a féltékenységre?

Vagy csak maga a tudat fáj, hogy volt már felesége a párodnak és kapcsolatban is vannak a gyerek miatt?

2015. nov. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nincs rá konkrét okom.
2015. nov. 18. 10:35
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyfajta függőség, ami kialakult nálad. Befészkelte magát a tudatodba, és pusztít. Nincs okod és mégis "féltékenységet" érzel. Ezzel egy táptalajt készítesz, hogy kibontakozzon valami, amitől félsz. Lehet, hogy segítség kellene, lelki vezető, aki "kioldja". Mert a szép kapcsolatod tönkreteheted vele.
2015. nov. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

(Szerintem te lehetsz az a kérdező aki nem rég azt hiszem a multheten irtal ki egy olyan kerdest hogy az ex feleséggel problémáid vannak es meg ott a gyerek hetvegen addig elmész ottholrol. Es zavar hogy a gyerek miatt az ex feleség telefonon is tratja a paroddal a kapcsolatot.)



Figyelj kérdező oka van a válásnak,és nem hiba mar csak ex feleség.

Ne zaklasd a parodat mert annak értelme nincs hisz akkor te is csak ex barátnő leszel.


Az egy masik kerdes hogy esetleg meg e bánták a válást ha igy van akkor ezzel nem tudsz tenni.


Te tőled telhető legjobbat tedd meg ne nyagasd a volt feleséggel a parodat. Minden férfi /nő utalja amikor feleslegesen zaklatjak nyagatjak a féltékenységi jelenettel.


Tuodo a gyerek miatt mindig is ossze lesznek kötve meg akkor is ha papíron elváltak ez csak az bizonyítja hogy ők nen házastársak,de gyerek akkor is él vilagon van párod akkor is apuka. Es ez ellen nem tudsz mit kezdeni. Döntsd el vagy el fogadod igy a helyzetet vagy tovább lepsz te ,a gyerek ahogy no egyre tobb kozos program lesz "óvodai;iskolai ballagás stb...ahhol ott lesznek mind ketten az mar egy jó pont ha te elfogadod a gyereket es megpróbálod szeretni akkor valószínű te is részt veszel az ilyen csaladi eseményeken.

2015. nov. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs konkrét okod, akkor ne csináld magadnak feleslegesen a feszkót.

Fogadd el, hogy előtted is volt már más a párod életében.

Ha nem megy, akkor inkább most szakíts vele, mint majd 5 év múlva.

Ez a fejedben dől el, hogy tudod-e kezelni.

2015. nov. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Előbb-utóbb megöli a kapcsolatot, ha az egyik fél kizárólagosan uralni, birtokolni akarja a másikat, mert a szeretet nem erről szól, hanem pont az ellenkezőjéről, arról, hogy hagyom a másikat, hogy legyen múltja, jelene, jövője is, amiben esetleg nem én leszek a főszereplő.
2015. nov. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!