Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Támogatnád ebben a feleségedet...

Támogatnád ebben a feleségedet/párodat, ha emiatt nem érezené jól magát?

Figyelt kérdés

Gyermekvállalás és az egy év utáni szoptatás miatt, megszeretné csináltatni a mellét.

Támogatnád benne?


2015. nov. 28. 10:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%

Csak ha már nem szeretnénk több gyereket vállalni (ez ugye elég logikus) és nem szeretne bele idegen anyagot (mert attól nagyon idegenkedem).


(Na meg lehetőleg a sebész ne akarjon mellbimbó-áthelyezést, mert annak is roppant kiábrándító a végeredménye ahogy láttam.)


29F

2015. nov. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
12%

Nem a gyerekvállalás és az egy év utáni szoptatás miatt lett lógós/petyhüdt/akármilyen a melle.

2 gyerek (már tizenévesek) és kétszer több, mint 1-1 év szoptatás után sem lett lógós a mellem.

De ismerek olyat, aki nem szoptatott, de még terhes sem volt, mégis lóg a melle.

Ha zavarja, hogy olyan a melle amilyen, és anyagilag nem okoz gondot, csináltassa meg.

De ne fogja a gyerekvállalásra és a szoptatásra.

Fogadja el, hogy ilyen típus.

2015. nov. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
#2: Amiért nem lóg a melled, azt úgy hívják, hogy genetika. A nők többségének lógni szokott szoptatás után. Akár tetszik, akár nem.
2015. nov. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Szoptatás előtt semmi baj nem volt a melleimmel, egyáltalán nem lógtak és feszesek voltak.

A terhesség alatt mindössze 7 kg-ot híztam, ami szülés után rögtön lement.

Viszont a melleim 3* akkorák lettek mint voltak, és mostanra megvan ereszkedve. Nagyon rosszul érzem magam miatta.

A férjem eddig eléggé vegyes érzelmekkel áll a dolog felé.

2015. nov. 28. 11:26
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező! Én teljesen megértelek. Egyik nő sem érezné magát jól logó mellekkel. Ha szeretnéd varrasd fel! Én is felvarrattam, és nem bántam meg.
2015. nov. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%
Nyugodtan csináltasd meg, ha csak felvarratásról van szó.
2015. nov. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Még nem tudom, hogy felvarrás vagy szilikon.

Már beszéltem meg konzultációt, ott az orvos megmondja mit lát jobbnak.

2015. nov. 28. 11:45
 8/19 anonim ***** válasza:
19%

Két kérdés!

Mennyi idős a pici, illetve édesanyád melle hogy állt szoptatás után?

2015. nov. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

2,5 éves a kislányom, 1 éves koráig szoptattam.

Anyukám nem tudott szoptatni.

2015. nov. 28. 12:04
 10/19 anonim ***** válasza:
71%

Csak azért kérdezem, mert nekem jó két év kellett, hogy ne legyen 'vizslafülecske". :S

Pár hónapja hagytam abba a második pici szoptatását, most megint eléggé lógós, üres.

Én támogatnálak, illetve férjemet kérdeztem, ő is azt mondta.

Nekem majd a hasamat kell átszabni, mert sajnos az nem produkálta már az első gyereknél se, amit a cicim. :(

2015. nov. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!