Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tanácsoljak a barátnőmnek?...

Mit tanácsoljak a barátnőmnek? Már kikészít a panaszkodásával!

Figyelt kérdés

A barátnőm, 29 éves csajszi, egy ideje romokban hever az élete, és folyton nekem panaszkodik... én próbálok neki tanácsot adni, de mivel tudnám igazán segíteni, mert már nem bírom hallgatni...

Egy stabil (7 éves, ház, kocsi, minden) kapcsolatból lépett ki egy link, vagány macsó miatt, mert fülig belezúgott. A pasi nem dolgozik, de mindig hitegette, hogy lesz munkája. A barátnőm hozzáment, és a lökött még szült is neki 2 gyereket... Teljesen feladott mindent a pasasért, az a sz*** meg tojik rájuk... Mindig jön a panaszáradat, hogy ez, meg az történt, így meg így szemét a férje... Mit tanácsoljak neki??? Nekem nincs a házasság terén tapasztalatom, tényleg ekkora összetartó ereje van annak a nyamvadt papírnak?


2010. márc. 21. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha el akart volna válni már elvált volna.Egyébként mond meg neki hogy ha ennyire nem jó az élete változtasson mert te már semmit nem tudsz tanácsolni neki.
2010. márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Ha a papírnak nem is, a gyerekeknek már inkább.Igaz durva, d emi lenne ha azt mondanád neki ,hogy tul.képp ő választotta?

Persze be lehet ezt "csomagolni..."

2010. márc. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, neked ne panaszkodjon, váljon el a p'csába,te adtál már neki tanácsot, nem fogadta meg akkor nem tudsz mit csinálni.

Rosszul vagyok az ilyenektől...kérik a tanácsokat de egyik fülükön be a másikon ki...mindenki a saját életét kell hogy élje, én elküldtem a fenébe egy idő után a barátomat mert ugyanígy az agyamra ment a nyavalygásával.

2010. márc. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekekkel együtt is mit veszítene, ha egy élősködőtől elválna?
2010. márc. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy igazatok van, de ha még én is vádolnám, akkor tényleg magára maradna szegény... Ha esetleg beszélnék a pasijával??? Nagy hülyeség lenne??? Mit mondjak neki? Tényleg sajnálom a csajost...
2010. márc. 21. 22:00
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tanácsolod azt, amit te tennél az ő helyében? Váljon el. A pasival nekes nincs mit beszélned, ne tedd.
2010. márc. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tegye el láb alól a férjét, és megoldódik minden baja!
2010. márc. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem kér ő tanácsot, csak valakinek panaszkodni akar. Bármi ésszerűt mondanál neki (amit szerintem már megtettél) akkor mindig fog valami kifogást találni, tehát felesleges megoldásokat javasolni. Csak mindig hallgasd végig, hümmögjél hogy jaj te szegény... Aztán kész. A te feladatod ennyi. Ha bármit megpróbálsz tenni, akkor te leszel a rossz, úgyhogy felesleges.


31/N

2010. márc. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megérdemli a sorsát.Ennél sokkal kevesebbért is elválnak.Hagyd csináljon amit akar,ő élete.
2010. márc. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elevenítsd fel az életét, úgy, mint nekünk, csak bővebben. pl.: "Ez volt, de nem kellett, erre cserélted, stb., ha ez így jó, szeresd, ha nem, ne panaszkodj, hanem lépj."

Ha tényleg zavarja, majd szépen eljut oda, hogy keres jobbat, de legalábbis békénhagy a nyekergéssel. Egyesek szeretnek nyafogni, még akkor is, ha feleannyi energiából a nem kívánt helyzetükön is változtathatnának.

2010. márc. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!