Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet boldog életet élni...

Lehet boldog életet élni szegényen?

Figyelt kérdés

Ha csak a lakbérre meg ételre jut éppen, ruhára már végképp nem, a szépségápolásban pedig még a sampont, tusfürdőt is ki kell centizni.

És a barátok, ismerősök mind gazdagok, jómódúak.


2015. dec. 2. 20:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
Lehet.
2015. dec. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Tartóssan nem valószínű.
2015. dec. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező ha te igy elsz szerintem akkor magad is tudod rá a valaszt.

Te boldog vagy igy?


Szegénység es boldogság közt szerintem nincs összefüggés.


Pl a gazdag es elhet boldogtalanul egyedul hiaba van penzr megis uressget érez!


Ez függ kinek mit jelnt a boldogssag? Valakinek a penz! Es valakinek a szerető csalad!

2015. dec. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem, eddig normálisan éltem, csak lecsúsztunk, és ez vár rám.
2015. dec. 2. 21:00
 5/22 anonim ***** válasza:
89%

Személyfüggő a dolog. Van, aki így is boldog tud lenni. Engem speciel nagyon frusztrálna a helyzet, pedig én sem vagyok éppen eleresztve, de azért a lakbéren és az ételen kívül jut másra is, csak nyilván nem annyi, mint amennyit amúgy képes lennék elkölteni.

De van olyan ismerősöm, akinek tényleg ennyi is elég, és valóban jól érzi magát a bőrében. Mondjuk ő az a fajta ember, akinek már az is elég a boldogsághoz, hogy süt a nap. Végül is lehet, hogy ő csinálja jól...

2015. dec. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

Attol fugg, hogy mi a te boldogsagod targya. Mi okoz neked elegedettseget? Nekem is volt egy ilyen idoszakom, napi 300 forintbol kellett megelnem. De mindig azt gondoltam, hogy lehetne rosszabb is. Nekem mind a mai napig a legnagyobb boldogsag az emberi kapcsolataim. Ahhoz pedig nem kell penz joesetben.

Azota hala Istennek valtozott az anyagi helyzetem es hetente bosegesen be tudok vasarolni. Nagyon halas vagyok mindezert. Es a szegenysegemert is ami a multban volt. Megtanultam erekelni a jelent. Es boldog voltam!

2015. dec. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Ha elfogadod, hogy Neked ez a sorsod, nincs mit tenni, akkor nem, nem lehet boldogan élni szegényen, de ha hiszel benne, hogy egyszer jobb lesz, és persze teszel is érte, akkor ez a remény megtart Téged, és akár még, mivel van jövőképed, boldog is lehetsz.
2015. dec. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%

nem csak sirni depizni és irigykedni lehet....

nem igaz milyen gyengék a mai fiatalok

2015. dec. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
53%
Nem lehet. Mindent tegyél meg, hogy visszamássz. Fogd fel kihívásnak, és ha elérted a korábbi szintet, ne állj meg. Jó motiváció lesz. És sportolj sokat, az lenyomja a stresszt.
2015. dec. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
15%
#3, csóróknál nincs szerető család. Egymás marása van, meg felőrlődés a pénzhiány miatt.
2015. dec. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!