Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitévő legyek, felhívjam a...

Mitévő legyek, felhívjam a férjem a gyerekünk miatt?

Figyelt kérdés

A férjem elment tegnap elment pasis hétvégére.

Délután ahogy mentünk a kislányommal boltba elestem, a kórházba töltöttük az éjszakát. Eltörött a bokám.

Ma délutánig egy barátnőm eltudott jönni segíteni nekem, de a többi nap kilőve.

Sajnos a szüleim az ország másik felébe laknak és semmi segítségem nincs.

2 éves a kislány, egyedül nem is tudja még ellátni magát.

A férjemet nem hívtam még fel... Ugye nem leszek gonosz ha hazahívom őt?

Olyan lelkiismeret furdalásom van emiatt.


2015. dec. 3. 10:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha a férjed egy macsó f.fej, aki csak megtűri a gyerekét, de nem szereti, akkor igen, "nagyon nagyon rossz leszel", ha felhívod.


Egy normális apa, azt venné rossz néven, ha nem értesítenéd egyből!

2015. dec. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen házasság ez, hogy emiatt kell aggódnod? Én előbb hívtam volna a férjem mint a mentőket, és jött is volna gondolkodás nélkül. Fordított esetben dettó.
2015. dec. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

gondolom nem direkt törted el.

hívd fel, ha normális, hazajön


de mivel feltetted a kérdést, vmi sántít vele

2015. dec. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális házasságban az az első, hogy bármilyen program is van, értesíted a másik feledet, hogy kórházban vagy, eltört valamid stb.
2015. dec. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Valószínűleg én is megkapom a leszidást mert nem hívtam.

De azt hittem meg tudom oldani. Már lassan egy éve készültek erre a pár napra.

2015. dec. 3. 10:40
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a gyereke miatt, hanem eleve MIATTAD haza kellene mennie sértődés nélkül, ha szeret.


Ha valami mondvacsinált indokkal hiúsítanád meg a várva várt pasis napot, akkor nem lenne jogos.

2015. dec. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel, nem leszel emiatt rossz. Tényleg rosszul jött ki, hogy pont most történt. De hát nem tehetsz róla.

Egyébként én már akkor felhívtam volna, amikor kórházba kerültem. Legalábbis az enyém biztosan szeretné tudni, ha ilyen történne.

2015. dec. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Bokatörés miatt simán hívd haza a férjed. De ilyenkor még bőven azt is elvárhatod, hogy jobb karban levő szülő az ország másik feléből hozzátok utazzon pár hétre segíteni.
2015. dec. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy napja kórházban vagy, és titkolod a férjed előtt? Természetesen hívd fel! Ha nem szeretnéd teljesen meghiúsítani a hétvégéjét, találjatok közösen megoldást, pl. odamegy a gyerekért, és elviszi a szüleidhez a hétvégére. De a gyerek az övé is, gondolj bele, Te mit szólnál hozzá, hogy egy várva várt csajos hétvégén a férjed nem értesítene, hogy kórházban van és nincs ki vigyázzon a gyerekre!
2015. dec. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetben a ferjt kellene értesíteni legelőször.

Ugyanis a ti kozos gyereketekrol van szó,es rólad aki "feleségéről"


Ilyen helyzetben kire számítson az ember ha nem a házastársára?


Ide vagy oda a pasis bulinak a csalad az első!

Nem hisztirol van szo aki csak haza akarja csalni féltékenységből hanem komoly csaladi problema "baleset van a haterben!!

Hivd fel es Menjen haza a gyerekehez.

2015. dec. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!