Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti számotokra fontos hogy...

Ti számotokra fontos hogy Karácsonykor együtt legyen a család?

Figyelt kérdés
2015. dec. 4. 10:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
A sajátom fontos 24én. (Férjem, gyerekünk, én) a tágabb család már nem annyira, inkább másnapokon, de ott sem nevezném fontosnak.. persze ez egyéni, nagyban függ a gyerekkortól.
2015. dec. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fontos. Szoros a kapcsolatom a családommal.
2015. dec. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze! A Karacsony a legfontosabb csaladi unnep. Csalad alatt persze a csaladot ertem, nem pedig a rokonsagot.
2015. dec. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
A férjem és a gyerekeim igen. A többiek nem, és vannak kifejezetten tiltó listán vannak.
2015. dec. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Idén leszünk először együtt kettesben 24-én. A többi nap családot látogatunk majd.
2015. dec. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%
Nem, nálunk mindenki magasról tojik az ünnepekre. Kivéve szülinap és szilveszter akkor lehet inni.
2015. dec. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

24-én csak a szűk család van együtt, ez természetesen fontos.

25-én van találkozó a rokonság összetartóbb részével, akik között van, akinek a jelenléte tényleg fontos, vannak, akik "csak" a rokoni kapcsolat miatt vannak ott, de kb. meg se szólalnak, csak esznek:S - végüis nem zavarnak:), és annyira nem vészes a helyzet, hogy "tiltólistán" legyenek...

De akiknek a jelenléte karácsonykor fontos, azokkal vagy együtt élek vagy hetente találkozom velük, szóval semmi különleges nincs abban, hogy ilyenkor is látom őket.

2015. dec. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
24.-én itthon vagyok a szüleimmel,meg a bátyámmal,viszont este jőn átt a párom,majd én megyek hozzájuk! 25.én megyünk mamámhoz,és ott gyülik össze a rokoság!Apukám huga és annak családja,gyermekeik családja,meg perzse mi.. én meg párom is...a többiek levannak sz@rva
2015. dec. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem, nekem ugyanolyan nap mint a többi, de a szüleim ragaszkodnak hozzá. :D
2015. dec. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen, mivel nagyon jó a kapcsolatom a családommal, úgyhogy ez egy jó alkalom, hogy együtt legyünk. 24-én délután ünneplünk a férjemmel és a kisfiunkkal, este átmegyünk anyukámhoz, ott is ünneplünk, másnap apukámnál, harmadnap anyóséknál. Mivel nekünk ez nem teher (maximum kajaügyileg sok már egy kicsit a végére), szívesen vagyunk egymás társaságában, így igen, fontos, nem hagynánk ki, mert jól érezzük magunkat együtt.
2015. dec. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!