Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy állítsam le erről a...

Hogy állítsam le erről a férjem? Soha nem hagy meg semmit.

Figyelt kérdés

Bármit veszünk a boltba még aznap mindent megesz.

Ha egy négyes pudingot veszünk akkor megeszi az egészet.

Ha megvesszük a ketchupot, majonézt vagy bármilyen szószt akkor vérszemet kap és minden kajára ráteszi. De komolyan, a túrós tésztát és telenyomja ketchuppal és majonézzel. És mire nyúlnék érte mert ténylegesen kell valamihez addigra már nincs.

Ha megemlítem neki akkor csak megsértődik.


2015. dec. 11. 12:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
62%
XD jo az étvágya.
2015. dec. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
64%
Külön hűtő vagy külön polc, külön kaja és csapj a kezére, ha a tiédhez nyúl! :) Mint egy gyerek, komolyan!
2015. dec. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
77%
Ha csak nem akarod eldugni előle, mint egy kisgyerek elől, kénytelen leszel megbeszélni vele.
2015. dec. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
81%
egy 5 éves gyerektől csodát ne várj
2015. dec. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
8%
Ha az ő pénzén is vásároltok, nem csak a tiéden akkor jogosan a ketchup, majonéz használat, úgy, ahogy akarja, de a 4es puding az pofátlanság, mert az 4 külön adag, nem olyan, mint a ketchup. Amúgy meg vegyetek duplán.
2015. dec. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
45%

én is tudom milyen az amikor az ember vesz 10.000-ért édességet és este már azon kapja magát, hogy elfogyott :S

amikor a 12 darab óriás túrórudi után nincs 13.

amikor a 2 doboz dianás cukor után már rosszul vagy, de csak azért is kibontod a 3. dobozt, mert a szemed még kívánja!

ehhez neki kell legyen elég önkontrollja!

ezen felül ha teletömöd kajával akkor nem lesz étvágya megenni az aznap vásárolt dolgokat :) csinálj kiadós vacsorát neki, hogy jól tele legyen :)


22F

2015. dec. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
75%

az én férjem is ilen volt, vettem 3 féle sonkát, 3 féle sajtot, kulonféle pudingokat,- mindent felbontogatott és megevett.

mondtam neki egyszer-kétszer, hogy nem egy napra vásárolok be. szerencsére o megértette.

egyébként tényleg, legyen neki kulon polca, kulon kis szekrénye a kajájainak.

2015. dec. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
28%
Annyit vegyel amennyi kell, es meg van oldva a problema.
2015. dec. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
67%
Valószínűnek tartom, szénhidrátot eszik szénhidráttal így az ingadozó vércukra miatt folyton éhes... Próbáljátok ki, vegyetek valamilyen alacsony, vagy egyáltalán cukormentes fehérjeport "édességnek" abból tuti nem fog sokat kívánni
2015. dec. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
67%

Hú, sajnos én is ilyen vagyok, nem bírom ki, hogy ne egyek meg mindent egyszerre. :(

Nekem az a megoldás, hogy minden nap annyit veszek csak, amennyi kell. Ez amúgy szerintem valami betegség, vagy nem tudom, de biztosan nem normális dolog. Mellettem sem tudna a puding a hűtőben maradni :(, de ha csak egy van, vagy nincs, az nem zavar.

Fura ez. :S

2015. dec. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!