Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom rendőr és én is az...

A párom rendőr és én is az szeretnék lenni, de nagyon ellenzi. Mit tehetnék, hogy elfogadja? Szakítsak vele?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 12:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a Te életed Neked kell döntened!Nektek kell megbeszélnetek.

pl miért nem szeretné, te meg elmondod miért szeretnéd

2010. márc. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
jaaaaaaaaj ez a "szakíts vele" duma ez ár kezd az idegeimre menni. Ha ennyire komolyan gondolod a párkapcsolatodat akkor szakíts vele minél előbb csak jobb lesz szerencsétlennek...
2010. márc. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Mennyi idős vagy? Ha most állsz pályaválasztás előtt és nem csinálhatod azt amit szeretnél, mert a pasid nem engedi, akkor igen hagyd ott. Egy srác miatt elcsesznéd az életed? Lehet 2év múlva már nem is ismeritek egymást, de a szakmád megmarad.
2010. márc. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy ő mondja már meg hogy ne legyél az,ő miért lett az?Te se mondhatnád neki hogy legyél ács ha ő kertész akar lenni na ennyi!

Ja és az egyik válaszadónak igaza van lehet 5év mulva se ismeritek egymást de te sokáig fogsz dolgozni és akkor már abba dolgozz amit te szeretsz is!

2010. márc. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Természetes, hogy ellenzi. Gondolj bele: ha szeretitek egymást, és te is rendőr leszel, akkor állandóan aggódni fog érted, mert ugye a mai világban nem könnyű a rendőr élete. Az aggódás miatt nem tud figyelni a saját munkájára, ami ugye egy éles helyzetben akár tragikus is lehet. Most van aki hazavárja. Talán azért is ellenzi, mert ismeri a rendőrök munkáját, és úgy gondolja, hogy nem neked való. Egy törékeny nő hogyan intézkedhet egy csapat roma ellen. Ráadásul jelenleg nincs becsülete a rendőrnek. Ha nagyon akarod, akkor próbáld megbeszélni vele, hogy miért ellenzi, mert arról nem írtál. A szakítás szerinted megoldás lenne? Ennyire nem akarhatsz rendőr lenni, hogy kiadd a párod útját. Beszéljétek meg, hátha van olyan megoldás, ami mindkettőtöknek jó.
2010. márc. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Az eddigi hozzászólásokkal egyetértek. Bár lehet, hogy meg van az oka, amiért nem szeretné, hogy rendőr legyél, hisz ő is az,tudja miről beszél, lehet, hogy érdemes rá hallgatni. De ha nagyon fiatal vagy, illetve a kapcsolat fiatal, és így beleszól, illetve magadtól is felmerül, hogy ott hagynád a párod azért, hogy rendőr legyél, akkor lehet, hogy jobb ha tényleg még most szakítasz vele.
2010. márc. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Egy törékeny nő csapat roma ellen? Valószínűleg odaküldik egyedül...jézusom! És a srác miért rendőr? Akkor lehet a csaj majd hiába várja haza. Ne hogy már ő döntse el az életedet. Ha az leszel mit tesz? Megüt? Értesd meg vele, hogy ez a te életed és az lesz a munkád amit te szeretnél. Lehet, hogy most féltésből ellenzi, nem tudom. De ha ezt hagyod, akkor majd egyre több mindent elkezdhet ellenezni, mert látja, hogy ez működik. Ő megmondja mi lesz, te meg csinálod. Légy önálló, ne egy pasira alapozz!
2010. márc. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem beszéljétek meg.Nekem sem akarja a párom hogy katona legyek.De azt mondta, hogy az én életem,ha ezt szeretném csinálni akkor csináljam.És amikor közöltem vele hogy misszióba is szeretnék menni, arra is azt mondta hogy meg vár.Mivel szeret és azt szeretné hogy boldog legyek.
2010. márc. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Természetesen a magánügyed, hogy mi szeretnél lenni. Gondolj bele azonban, hogy a rendőrnek nincs munkaideje, akkor kell mennie, amikor hívják és csak azt mondhatja, hogy "igenis, értettem". Nincs olyan, hogy most programunk lenne, vagy ki marad a gyerekkel, stb. Oldd meg, ez hivatás és nem munka. Itt mindig a munka lesz a fontosabb, nem a család, mert ezt várják el tőled !

A legtöbb családnál, ahol mindketten rendőrök, általában válás a vége, mert egy életen át tolerálni kell és ez kikezdi idővel a legjobb kapcsolatokat is.

Valóban izgalmas és érdekes, de rendkívül stresszes meló és az állampolgárok többsége semmibe vesz. A lelkiismeretes rendőrök nagy része 40 éves korára pszichikai toprongy.

2010. márc. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az osztálytársam édesanyja rendőr. Már felnevelt két lányt és együtt van a család még mindig, pedig elmúlt 40. Ha ezt szeretnéd csinálni, hajrá. Ne mások véleménye szerint élj!;)
2010. márc. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!