Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon-nagyon jóban vagyok...

Nagyon-nagyon jóban vagyok anyukámmal, mindent meg birok vele beszélni, imádom! Csak egy a baj: miért érzem vele jobban magam, mint a korombeliekkel?

Figyelt kérdés

Szivesebben megyek vele vásárolni, meg fiúzni is csak úgy szeretek, ha ő is ott van (mivel általában az ő véleményét kérem ki elsőnek a kiszemeltről).

Szóval a lényeg: hogy "szokhatnék le róla"?

De ennek az oka, hogy mindig vele akarok lenni, az is lehet, hogy alig látjuk egymást, mert mindig dolgozik! De akkor miért nem érzem jól magamat a többiekkel?

(Már sokan mondták, hogy kinézek- nem külsőleg, hanem viselkedésre- 22-nek is. Pedig csak 12 vagyok.)

jah és még annyi: anyukám MINDENT nekem mondd el elsőnek!! Bármi rossz/jó történik vele én tudom meg leghamarabb!


2008. szept. 16. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:
24%

Nos,ha tényleg 12 vagy miért is nem vagy iskolába?

Mindentől függetlenül:az lenne a normális,ha a gyerekeknek a szüleik lennének a legfontosabb,velük beszélnének meg minden problémát.A szülők meg bevonnák a családi életbe a gyerekeket is.Persze a rossz hírek nem a gyerekre valók,csak szűrve és kíméletesen!

2008. szept. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
12évesen még teljesen természetes, hogy az anyukáddal érzed jobban magad. Hidd el, a kortársaid ugyanúgy anyucin lógnak, csak egymásnak sem merik bevallani, nehogy dedósnak tűnjenek.
2008. szept. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
12 évesen ez normális.
2008. szept. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az tök jó, ha ennyire bizalmas kapcsolatban vagy Anyukáddal, mert így hátha elkerülitek majd a későbbi problémákat is.

Majd később fokozatosan kevesebb időt töltötök együtt, meg fiúzni is nélküle fogsz, de a bizalom, hogy mindent megbeszélsz vele, megmarad, és mindig fordulhatsz majd hozzá tanácsért. Ez jó dolog. De neki lehet h nem mindent Veled kell megbeszélnie, mert eg ygyerek nem tud egy felnőttnek tanácsot adni. Meg arra azért vigyázzz, nehogy nagyobb korodban nagyon "rádtelepedjen" - de ha jóban vagytok, megbeszélitek majd ezt a problémát is.

2008. szept. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi minden válaszadónak.

Amúgy azért nem avgyok suliba, mert beteg vagyok :S

2008. szept. 16. 13:11
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én 18 vagyok,de most is imádok anyával lenni..shoppingolni,ide-oda mászkálni,nézni a kirakatokat...komoly kapcsolatom van közel 2éve,anyumhoz fordulok tanácsért ha van vmi...
2008. szept. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 vagyok, gyerekem is van, de anyukámmal szeretek a legjobban vásárolni, sétálni, beszélgetni.
2008. szept. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 12 évesen mindenkinél ez volna a normális, nagyon sok problémát el lehete vele kerülni kamasz korban. Legyél büszke anyukádra és köszönd meg neki, hogy ilyen szuperül nevelt. És a korosztályod miatt ne aggódj. Ahogy középsulis leszel, minden gyökeresen megváltozik. Persze akkor se felejetsd el, hogy anyudnak majd nagyon jól esne, ha néha elhívnád vásárolni, vagy beavatnád a fiúügyeidbe:-D
2008. szept. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

az én kapcsolatom is ilyen volt anyukámmal egészen 21 éves koromig.azért csak addig és azért volt,mert sajnos akkor meghalt.s vele együtt bennem egy világ halt meg.ő volt az édesanyám,a példaképem,a legjobb barátnőm.már 8 éve nem él,de még nem tudtam feldolgozni.

ez amit te érzel,teljesen normális.ne akard megváltoztatni.légy nagyon büszke hogy ilyen csodálatos édesanyával ajándékozott meg az élet.az hogy ez idővel megváltozik,hülyeség.maradjon csak mindig így.ha ennyire őszinte a kötődés köztetek,sose vog enyhülni.az igaz szeretet sose múlik,és nem távolodik.hidd el,én tudom.

én így 8 év után is ugyan azt érzem,csak sajnos már ezt a szeretet nem adhatom oda.

nagyon örülök hogy ilyen a kapcsolatotok.ez annyira csodálatos.szeresd és tiszteld az édesanyádat,amíg csak a szíved 1-et is dobban!!!

2008. szept. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

örülök, ha ilyet olvasok. én is imádom anyukámat, igaz, én már 21 éves vagyok, és ne vele élek, de ha van 1 kis időnk egymásra, akkor mindig nagyon jól el tudunk beszélgetni.

szeresd is nagyon anyukádat, és hidd el, ha majd idősebb leszel, akkor ez változni fog egy kicsit, de az a lényeg, h tudd, h mindig ott vagytok egymásnak :)

2008. szept. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!