Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a páromnak,...

Hogyan mondjam el a páromnak, hogy a testvérem gyilkos? Elmondjam egyáltalán?

Figyelt kérdés

Az előző párom elhagyott, miután megtudta, pedig négy évig boldog párkapcsolatban éltünk. Aztán történt ez a szörnyűség és 2 napra rá elém állt, hogy tulajdonképpen már nem szeret, szakítsunk.

A jelenlegi párom csodálatos ember, nagyon szeretem, és nem szeretném elveszíteni, ezért kérem a segítségeteket.

Hogyan lehetne a legkíméletesebben megoldani?


2016. jan. 5. 13:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

vársz éveket, vagy elmondod most...

a testvéred a testvéred és nem te! amit ő tett az nem a te hibád...


22F

2016. jan. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, nem könnyű az ilyet feldolgozni, de az exed nem nagyon szerethetett, ha emiatt "kiszeretett" belőled.

Ugyanakkor szerintem jobb, ha most mondod el, mint évek múlva.

2016. jan. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

2. vagyok.

Azt kihagytam, hogy szerintem válassz egy békés pillanatot, és mond el neki, hogy mi a helyzet a testvéreddel.

2016. jan. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Minél előbb mondd el. Az előző emberről kiderült, hogy nem számíthatsz rá, ez a jó (ha van egyáltalán bármi jó) ebben a történetben.

Normális ember ezért nem hagy el. Úgyhogy bátran mondd el.

2016. jan. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10%
Ez magánügy , a rokonokra se tartozik . Ő se avat be mindenbe , a titok kell amit kizárólag te tudsz .
2016. jan. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

A büdösbunkó hatossal ne törődj, én az olyanokat nem szaporítanám, mint ő, bár a gyereke könnyen lehet értelmesebb nála.

Mindenképpen elmondanám, de nyugodtan. Egyébként Te ott hagynál valakit azért, mert a testvére ilyet tett? Ha nem. akkor legyél nyugodt, hogy megtalálod azt, akit ez a dolog nem befolyásol.

2016. jan. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz az ilyenről beszélni,nekem a húgomat ölték meg 5 éves korában, még ezt is nehezen mondtam el a páromnak, nehéz róla beszélni, nemhogy ha fordított eset lenne. De jobb minél előbb elmondani, mert úgyis kiderül.

És hol van a testvéred? Börtönben, szabadlábon? Mert ha az első, akkor meg pláne minél előbb megtudja.

2016. jan. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
3%
Fel hogy ha megcsal teged kinyirja.
2016. jan. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem apám gyilkos, elmondtam a páromnak. Azt mondta, az az apám és nem én vagyok. Nem hagyott el.
2016. jan. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elmondom neki hamarosan.
2016. jan. 5. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!