Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ciki, hogy így látott anyám?

Ez ciki, hogy így látott anyám?

Figyelt kérdés

Szóval a mi családunkban sosem szokás meztelenkedni,vagy lengébb öltözékben mutatkozni,de tegnap este úgy alakult,hogy egy szál boxeralsóban jöttem ki a fürdőszobából,és látott anyám.Nem szólt rá semmit,de most nem tudom,hogy mit gondolhat.Nem szándékosan mutogattam magam így,meg nem is tudtam,hogy arra felé van ő is.Anyukák,a ti fiatok mutatkozik előttetek boxerben?Ha igen hány éves?

Ami miatt egyébként cikinek érzem,hogy 19 leszek jövő hónapban.



#boxer #bokszer-alsó #anyám előtt boxerbe
2016. jan. 11. 15:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ez természetes!
2016. jan. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Andizsuzsi ***** válasza:
87%
Boxerben is és anélkül is, ha úgy alakul. Fiatal felnőttek.
2016. jan. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Akkor te strandra sem mersz menni?
2016. jan. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Biztos?Bár lehet azért tartom cikinek,mert a mi családunkban tényleg nem szokás mutatkozni még csak fehérneműben sem,anyámat kb 5 évesen láttam utoljára meztelenül,meg egyszer 11 évesen bugyiba és melltartóba.Ő engem 9 évesen látott utoljára meztelenül,mert pucéran berohantam a szobámba,de az csak véletlen alakult így,egyébként 6 éves korom óta nem mutatkozom meztelenül előtte.Meg az zavart egy picit,hogy ugye szűk boxert hordok,és lehet látta ahogy a péniszemre simul a boxer.
2016. jan. 11. 15:43
 5/21 A kérdező kommentje:
A strand egy kicsit más,mert ott rövidnadrágban vagyok,és nem boxerben.Meg az nem annyira zavarna,ha egy vadidegen látna úgy.
2016. jan. 11. 15:44
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Ebben semmi ciki nincs...stamdon vad idegenekből is lát Ennyit!Téged meg kb 2éves.korodig minden nap látott meztelenül is még pelenkázott! 😊
2016. jan. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%
Ebben semmi ciki nincs :) nyugodj meg
2016. jan. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ugyan, hogy lenne már ciki...Olvastam itt Gyk-n, hogy anya lakott két lányával, otthon mindig meztelenül(!!!) járkáltak, és az anya még akkor sem húzott ruhát, mikor a kisebb lánya barátja ment hozzájuk, bár ez azért már elég durván a másik véglet...
2016. jan. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%
Ha álló brével jöttél volna ki és lóbáltad volna mintha egy helikopter lennél akkor oké, hogy ezen rágódsz. De most őszintén egy alsógatyában lévő fiúról mit lehetne gondolni? Főleg, hogy fürdőből jött? SEMMIT! Én egy szál farokba szoktam bemenni a szobámba felöltözni, reggel pedig alsógatyába szoktam kimenni WC-re. Sőt, nyáron dögmelegbe legtöbbször csak alsógatya van rajtam. 20/F
2016. jan. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem, mi lenne ebben ciki.

Még meztelenül sem lenne semmi gond, ha véletlenül meglátna, de így meg pláne.

2016. jan. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!