Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem valószínüleg megcsal...

A férjem valószínüleg megcsal és már valszeg nem 1x. De van 4 gyerekünk és egyedül nem bírnám őket eltartani és még a házon is van kölcsön. Mit tehetnék most?

Figyelt kérdés

Aférjem valószínüleg megcsal és már valszeg nem 1x.

De van 4 gyerekünk és egyedül nem bírnám őket eltartani és még a házon is van kölcsön


2008. szept. 19. 20:41
 1/9 anonim válasza:
81%
nagyon sajnállak ilyenkor egy nö már elvan nyomva nem sok mindent tudsz tenni gondolom már 4 gyermek elett nem tudsz elmenni dolgozni sem nem tudsz mit tenni szerintem próbáld a férjed elcsábitani biztos ismered már ellégé tudsz neki olyat adni amit csak egy feleség tud.Légy szexis aranyos adj meg neki mindent a szexben is akkor nem megy el máshoz próbáld ki.Tapasztalatból beszélek.
2008. szept. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Vagy az van, amit az első hsz. írt, vagy kipakolsz, és marad a kényszerű együtt élés. Hacsak nem találsz egy nagyon jó, minden hájjal megkent ügyvédet, aki kitakarítsa a férjedet a házatokból és a gatyáját is odaítélteti gyerektartásként.
2008. szept. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Nem biztos, hogy azért csalt meg, mert Te nem adtál meg neki mindent. (Bocs, de az is lehet, hogy egyszerűen egy undok, sunyi disznó...)

Persze elképzelhető a házasság helyreállítása, de beszélnetek kell a megcsalásairól, tudnia kell, mennyire megbántott Téged, meg kell bánnia, amit tett, bocsánatot kérnie - basszus, Te vagy a felesége, és a gyerekei anyja! jogaid vannak, nem csak "megfelelési kötelezettségeid" - és ha ez megvan, UTÁNA lehet tenni a fenti praktikákkal, hogy a házasság jó legyen, és ne akarjon kifelé nézni. Az az igazság, hogy ha ő jogosnak érzi, amit tesz, mert nem nézel a körmére, mert tőle függsz, akkor meg is feszülhetsz, át is változhatsz istennővé, ha akar, úgyis továbbra is megcsal. Ha nem fogja fel, hogy ezt nem teheti meg csak úgy, következmények nélkül!!!!!!

Ne beszéld be magadnak, hogy nincs lehetőséged elválni, mert ha ezt ő is így fogja fel, és szem előtt tartja, megette a fene. Főleg ha nem is mered szóvá tenni, hogy tudod, hogy megcsalt, és nagyon nem tetszik. Van olyan ismerősöm, aki 3 gyerekkel vált el, és költözött külön lakásba - saját megtakarításból, illetve családi segítséggel ugyan, de meg tudta csinálni. HA Neked nincsenek ilyen lehetőségeid, akkor meg eladjátok a házat - így is el lehet adni, és lesz pénzed. (De előbb próbáld meg észhez téríteni, és ehhez a szexis fehérnemű nem elég, hanem előbb el kell arról beszélgetni, hogy megérdemli-e)

2008. szept. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Az a baj, hogy sokan úgy gondolják, hogy ki lehet bírni, hogy 1 emberrel szexeljen az ember onnantól kezdve, hogy megházasodott. Igen, ki lehet bírni, de az nem lehet valami túl jó dolog egy egész életen keresztül... Az embernek néha szüksége van egy kis kalandra, és ez a házasságnak sem tesz rosszat, sőt, már ha mindkét fél tud róla.

Én megengedtem a férjemnek, hogy ha alkalma adódik rá, akkor nyugodtan "lépjen félre". Ez 10 éve volt, de még egyszer sem tette meg, gondolom azért mert meg van engedve.

Én már megtettem, mivel nekem a férjem volt az első, és kíváncsi voltam. Tudott róla, és nem lett belőle gond. Egyébként imádjuk egymást, de ha nem lenne meg ez a szabadság, már lehet, hogy elváltunk volna.

Szerintem sok olyan házasság van, ami azért megy tönkre, mert bár szeretik egymást, de egyik vagy másik nem bír magával. Szerintem nem kellene ebből túl nagy ügyet csinálni, előbb-utóbb úgyis vagy megcsalják egymást az emberek, vagy belesavanyodnak a kapcsolatba.

Szerintem ha egyébként jól megvagytok egymással, akkor "csak" ezért nem kellene válni, főleg a gyerekek miatt. Kérdés, hogy a férjed csak a szex kedvéért lép félre, vagy valamit érez is a másik nő iránt. Mert ha érez, akkor viszont gáz van, és lehet, hogy ő fogja beadni a válópert...

2008. szept. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha esetleg van kedved beszélgetni vkivel irj!Ugyanolyan cipöben járok sajnos:(
2008. szept. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
én elmondanám a férjemnek,hogy tudok róluk. azt is elmondanám,hogy mennyire megbánt ezzel, mennyire megalázva érzem magam.arra nem kérném,hogy hagyja el,mert azt úgyis csak akkor teszi,ha ő akarja. Azt viszont elmondanám neki,hogy így nem tudok élni, a gyerekeknek sem jó,ha a szülei hazugságban élnek,és mivel a szabadidejét úgyis mással tölti,beadom a válókeresetet.A házatokon igaz,hogy hitel van,de így is el lehet adni.4 gyerekkel egyedülálló anyaként szerencsére kapsz majd sok támogatást, a férjedtől pedig az eltartási díjat.Javaslom,hogy a beszélgetésetek előtt keress fel egy ügyvédet (az önkormányzatokban szokott lenni "nép ügyvédje",akik ingyenesen adnak tanácsadást) és úgy állj a férjed elé,hogy lássa,nem egy hisztiről van szó,komolyan gondolod.Ha titeket akar,el fog gondolkodni.Ha békülni szeretne menjetek a gyerekek nélkül minél többet kettesben, akár egy hétre is,vagy csak annyi legyen,hogy a gyerekeket adjátok egy hétre a nagyszülőkhöz és csak ketten legyetek a házatokba.Gondolom ilyen már rég volt veletek, pedig hatalmas szükség van rá.
2008. szept. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Csatlakozom azokhoz, akik azt mondják, hogy állj ki magadért, csak a pénz miatt ne maradj vele.


Mondjuk lehet, hogyha jól ráhoznád a frászt (ugyvéd, valas, stb, es nem csak verbálisan, hanem papirokkal, tenyekkel alatamasztva, hogy te igenis utanajartal), akkor atgondolna, hogy mi neki a fontos.


Amúgy én úgy vagyok vele, hogy egyszer megcsalt, ha megbanja, megbocsátható, eltevelyges, gyengeség, egyszeri, ha pedig többször akkor jellemhiba.


Ne félj, vannak lehetőségeid, légy bátor, kitartást!

2008. szept. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Biztos vagy benne,hogy megcsal?Nincs lehetőséged titokban leellenőrizni vagy leellenőriztetni a munkahelyén, stb....? Hátha vaklárma?
2008. szept. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%

Én otthagynám, a nyakán a 4 gyerekkel, hadd szenvedjen velük Ő.

Mondjuk, én nyilván nemréthetem, nincsenek gyeekeim, gondolom nem ahygnád ott őket. Én ezt tenném, neked is ugyanugy egy életed van, mint neki. Vagy, éljetek nyitott házasságban, eggyüt laktok, közös vagyon, de teis mással vagy, ő is, ennyi.

2010. jan. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!