Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy anyám ne...

Mit tegyek hogy anyám ne rajtam töltse ki a mérgét?

Figyelt kérdés
Miután apa elment tőlünk(5-6 hónapja) egy fiatalabb nőhöz azota anya csak rajtam tölti ki a mérgét.Bármit teszek neki semmise jó.Jól tanulok suliban is itthon is mindent megteszek amit kér meg segitek neki erre ő elkezd ordibálni mert nem figyeltem oda rá mert könyvet kerestem elő.Én ezt már nagyon unom.
2008. szept. 20. 10:23
 1/7 A kérdező kommentje:
jah azt kihagytam h. nem ez volt az első eset mióta különvannak. megértem h. rossz neki de ő sose érdeklődik mivan velem.Nekem is éppolyan rossz mint neki.
2008. szept. 20. 10:29
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagy szüksége van most rád és úgy érzi ő van most a legrosszabb helyzetben.Mással nem törődik csak hogy neki milyen rossz.Mondjuk valahol megértem.Ülj le vele néha beszélgetni,érdeklődj utána hogy ne érezze elhanyagolva magát.Sokat kellene beszélgetned vele,lehet jót tenne neki is egy új kapcsolat,küld el valahogy szórakozni.Jobbat nem tudok.
2008. szept. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miután apa elment én mindig itthon voltam: nem mentem le a párommal sétálni nem szórakoztam. mindig itthon voltam h. ne érezze magát egyedül.rokonok is állandoan itt vannak tud kivel bezsélgetni meg minden,de én se akarok mindig vele lenni mertmég szeretném élni az életem a párommal is meg a barátokkal is
2008. szept. 20. 10:42
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Biztosan nagyon szeret téged anyukád, csak ki van borulva, és Te vagy hozzá a legközelebb...

Én is azt javaslom, hogy beszélgessetek, sétálgassatok sokat, erősítsd benne, hogy még mindig szép, találni fog magának férfit. Vegyetek néhány új rucit, beszéld rá egy új frizurára - hidd el, jobb kedve lesz, téged pedig a barátnőjének fog tekinteni!

Minden jót!

2008. szept. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ŰKöszönöm a válaszokat=) Már sajnos mindent kipróbáltam. Mikor nyáron eltudtam menni dolgozni és kikaptam a fizetést az volt majdnemhogy az első h. kapott tőlem egy két ajándékot(ruha parfüm kozmetikum) hogy hátha igy jobb lesz neki meg minden...mondhatom egyiket se hordja vagy használja:S
2008. szept. 20. 10:52
 6/7 A kérdező kommentje:
már mind1 mit teszek...azt mondta csak kolonc vagyok neki és még egy pofont is mellékelt hozzá.jobb lesz ha a páromhoz megyek hisz anyám ugyse fog velem törődni
2008. szept. 20. 12:58
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad terrorizálni! Mondd meg, hogy megérted a problémáit, de nem vagy hajlandó eltűrni, hogy rajtad vezesse le a feszültségeit, mert az neked rossz! Aztán meg kerüld el nagy ívben! Olyan nincs, hogy valaki azért ordibál a másikkal, mert nem érzi jól magát a bőrében. Az embert az különbözteti meg az állattól, hogy az értelmével kontrollálni tudja a cselekedeteit, nem csapkod maga körül, mint valami felingerelt vadállat, akárhányszor nem tetszik neki valami.
2008. szept. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!