Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg belefér egy kapcsolatb...

Tényleg belefér egy kapcsolatba, hogy a pasi heti 1 alkalommal elmegy kocsmázni és közben fel se veszi a telefont?

Figyelt kérdés
Párom nem alkoholista, de nagyon szeret a barátaival találkozni és beülni valahova egy sörre. Én ezen mindig kiakadok, mert legtöbbször spontán történik ez így, mikor várom hogy jön, kész a vacsi és erre kapok egy smst-jobb esetbe hogy később jön ne várjam mert találkozik a barátjával. Van viszont amikor nem szól, én meg elkezdek aggódni és hívogatom ilyenkor de nem veszi fel. Azt mondja azért mert tudja hogy veszekedni akarok vele. Szerinte belefér hogy néha kocsmázik főleg hogy szól, de most nagyon összevesztünk hogy nem szólt és a telefont se vette fel. Azt mondta igazam van, jogosan haragszok, de olyan vagyok mint egy házisárkány. Kinek van igaza?
2016. márc. 2. 09:38
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
78%

Igen, belefér heti 1 alkalommal. A gond az, hogy ha már az elején ezt megbeszélitek, akkor ma felvenné a telefont mert tudná, hogy nem morogsz csak jó tudni, hogy hol van.

Nálunk is van ilyen. Igaz nem kocsmázás, de heti 1 alkalommal megy a férjem egy motoros klubba. Tudok róla, nem zavar. Nekem is van heti 1 nap csajos napom.

2016. márc. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
90%

A heti 1 belefér, de hogy nem tudsz róla, hol van az nem.

Ha viszont folyton kiakadsz, akkor őt is megértem, hogy nincs kedve az örjöngésedet hallgatni!

Próbáljátok megbeszélni, hogy szóljon elöre, hogy ne aggódj, meg te is tudj programot csinálni amíg nincs otthon...

2016. márc. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
51%
Igen, ő szólhatna te meg abbahagyhatnád a vèrszìvást, mert piszkosul felfújsz egy apróságot.
2016. márc. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
72%
A hosszú s viszonylag harmonikus párkapcsolat egyik titka, hogy nem szabad rámászni a másikra, lebénítani és magunkhoz szögezni. Legyen meg mindenkinek a saját, igazán magán-szférája. Ez nem igazság vagy nem igazság kérdése, hanem annak a tisztelete és elfogadása, hogy a másik fél is ember saját vágyakkal, olyan elfoglaltsággal, érdeklődéssel, ami nem a miénk. Nem igaz az egy test-egy lélek felfogás, mert hamis és béklyóba köti egyik vagy másik felet, ami kínszenvedéssé teheti a kapcsolatot.
2016. márc. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
98%
Normálisan ez úgy működne, hogy szól, hogy találkozik a haverjaival, emiatt később megy haza. Belefér a heti egy, de ha csak spontán szól, és mondjuk ezzel egy előre megbeszélt, közös dolgot (esetleg ami fontos) mond le, az nem tetszene.
2016. márc. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
52%

az én párom is ki szokott mozdulni a barátaival. nem értem ezzel mi a gond. és nem is hívogatom. ha már velük találkozik ne a telefont nyomogassa. eleget vagyunk együtt a többi napokon. egy kis kikapcsolódás belefér.


számomra ott lenne gond,hogyha nem szólna előre. hanem mint ahogy írod,várod otthon a vacsival. erre szól,hogy ne várd. azért illene előre szólnia, legalább pár órával. de nálunk pl legalább 1 nappal előre megbeszéljük. hogy találkozik a haverokkal. ha van kedvem én is barátnőzök. ha nincs, akkor csak otthon relaxálok.

2016. márc. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
74%

Az nem tul nagy keres szerintem hogy szoljon (hogy ne aggodj merre van), de az sem, hogy ne sarkanykodj emiatt.


Ha kulon terveztek valami kozos vacsorat, akkor meg te szolj neki, hogy ma fozol valami finomat direkt.


Vagy legyen egy nap ami rendszeresen mindig az, es akkor mindenki tudja mire szamitson, nekem a szombat volt ilyen regebben (amig meg nem voltak gyerekek)

2016. márc. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
46%

Házisárkány vagy, igen.

Most komolyan, azért mert valaki együtt él egy másik emberrel, akkor már nem érezheti jól magát a barátaival? Mit kell ezen problémázni? Megbeszélitek, hogy ilyenkor hívjon, vagy küldjön egy sms-t, és minden oké. Te meg addig se pufogj, mert ő jól érzi magát, hanem emeld meg a segged, és menj el Te is a barátnőiddel egy kicsit valahova.

2016. márc. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
67%

Hétköznapokon van ez a heti egy nap vagy hétvégén?


Úgy látszik, hogy egyedül vagyok a véleményemmel, de hogy minden héten kocsmázzon valaki, az nekem sok lenne.


Mi reggel elmegyünk dolgozni, és gyakorlatilag minden nap este 7-8 óra körül érünk haza. Heti minimum 3-szori sportolás, plusz nyelvórára is járunk mindketten. Így mondhatni alig vagyunk együtt a hétköznapokon. Este jól esik együtt vacsorázni, beszélgetni, pihenni.


Nem azt mondom, hogy ne találkozzon a barátaival, ez igenis szükséges. Szóval nekem a 'néha' kevesebbet jelent, mint heti egy alkalom. Ez rendszeresség.


Az meg, hogy nem szól, hol van, hova megy, te meg aggódsz...ez paraszt dolog nagyon.

2016. márc. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
Jól össze is vesztem vele ez miatt, mert kb. 20 percen át hívtam, végigcsörgettem és volt képe nem felvenni a telefont. Nem a tényért voltam mérges, hogy kocsmázott, hanem hogy nem vette fel a telefont és én meg aggódtam érte. A poén még az, hogy előtte fél beszéltünk is telefonon és mondta 20 perc és otthon vagyok, mert kérdeztem mikorra csináljam meg a vacsit. Megcsináltam arra az időpontra amit mondott, de csak rá 2 órahosszára ért haza.
2016. márc. 2. 10:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!