Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy anyum ne...

Mit tegyek hogy anyum ne szidjon egy heten keresztul?

Figyelt kérdés
mit csialjak?tobbszor is eszrevett mikozbe szeretkeztem a baratommal es azt mondta hogy tobbet nem fogja engedni h vele legyek.es egy heten keresztul mondja az ovet.mit tegyek?
2008. szept. 20. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
A használható válaszhoz először jó lenne tudni, hogy 12 éves vagy vagy 22. Mert nagyon nem mindegy.
2008. szept. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
15 evese vagyok
2008. szept. 20. 18:13
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Szia!Például győzd meg,hogy védekeztek(ugye?)megértem ,hogy félt.Talán az is megoldás lehetne,ha bezárnád a szobád ajtaját,vagy akkor szexeljetek,ha nincs otthon.Egy-két felnőtt beszélgetés nem ártana.Annak idején az én anyukám sem örült,de meg tudtuk beszélni. Ő leginkább attól félt,hogy terhes leszek.Ami lettem is,csak 10 ével később:))
2008. szept. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
legyél ügyesebb..én is szeretkeztem 14 évesen,de sohasem kaptak rajta a szüleink.ha néha visszafogjátok magatokat,annál jobb lesz utána.
2008. szept. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Valahol megértem anyukádat, hogy ilyen, gondolom félt. Én sem örülnék neki, ha a lányom 15évesen már nemi életet élne. Beszélgess vele, hogy lássa érett vagy rá. Mond el neki hogy védekeztek, mert ugye védekeztek?! Esetleg kérd meg, hogy kísérjen el egy nőgyógyászhoz.
2008. szept. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!