Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kétféle bort összeöntenek...

Ha kétféle bort összeöntenek azt meglehet érezni? Alkoholista szülők! Többi lent.

Figyelt kérdés

A szüleim mindketten alkoholisták.

Anyám pár hete elhatározta,hogy nem iszik többet,és kiöntötte apám gyűjtött borát,ami vagy 5 liter volt,amíg ő dolgozni volt(hétvégente jár haza).

Én most félek,hogy apám ezért dühös lesz ha hazajön(nem is magáért a piáért,hanem a pénzt miatt,mert elég skót,és spórolós,na meg,hogy ő azt gyűjtögette,onnan hozta minden héten egy keveset,ahol dolgozik).


Arra gondoltam,hogy veszek egy hasonló színű bort,és beleöntöm,hogy ne vegye észre és ne legyen belőle balhé.


Szerintetek meg lehet érezni a különbséget,ha összeöntenek két bort?Vagy majd mikor apám részeg lesz,azt mondom neki,hogy biztos azért más az íze,mert valami érdekeset evett előtte.


Mit tanácsolnátok?


2016. márc. 11. 15:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Ha alkoholista, akkor nem hiszem, hogy megérezné. De nem biztos, hogy jó ötlet, persze ez a kiöntős dolog se hatékony. Nehéz ügy.
2016. márc. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Ne adj neki bort. Még te is itatnád? Úgyis vesz majd magának, ha kidühöngte magát.
2016. márc. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Csak már vagy 3 hete hozza ezt a bort onnan,ahol dolgozik,és mindig beleöntetötte a nagy(20 literes vagy nemtom mennyi) üvegbe,hogy tárolja,hogy majd milyen jó lesz.


Anyám meg csak fogta és kiöntötte az egészet.


Én meg attól félek,ha hazajön akkor dühöngeni fog,és egész hosszú hétvégén ezt kell majd hajtani,hogy kiöntötte azt a bort,amit ő gyűjtögetett,meg milyen jó áron vette.


Arra gondoltam veszek valami másfélét,ami színben hasonló,hogy ne vegye észre,hogy ki lett öntve.

És gondolom most is mmajd hoz hoz abból,ha hazajön,amit szokott,és hozzáönti akkor a másikhoz.(amiről nyilván ő nem tudna).

2016. márc. 11. 15:51
 4/14 anonim ***** válasza:
Én a 20 literes üveget is összetörném.
2016. márc. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom pontosan mennyi literes,de elég nagy,és mindig mikor jön haza apám,hoz ilyen 1,5 literes üvegben "utánpótlást".


Anyám meg azt mondta,hogy ő elhatározta,hogy nem iszik többet,és nem bírja látni,hogy a spajzban ott áll az alkohol.


Apám viszont tuti nem fog lemondani a piáról csak érte.


Most nem tudom mit mondjak,ha meglátja,hogy eltűnt.

Szerintetek melyik a rosszabb,ha azt mondom,hogy kiöntötte anyám,vagy ha megitta?


Mert ugye apám is tudja,hogy elment a pszichiáterhez is,hogy nem iszik,de ha azt mondom,hogy megitta,akkor elveszik a "hite" abban,hogy nem iszik.

Viszont ha meg azt mondom,ami a valóság,hogy kiöntötte,akkor meg nagyon ideges lesz,hogy "kárba ment".


Apám alapból ilyen gyűjtögető.Sok limlomot gyűjtöget és ha kidobunk valamit,azért is dühös....

2016. márc. 11. 16:01
 6/14 anonim ***** válasza:
Azt írod alkoholista szülők. Nem lehet az hogy anyád megitta csak most hazudik valamit. Mert a nők is nagyon aljasok tudnak lenni, ha alkoholisták..
2016. márc. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért meg kérdezném, te mint gyerekük, neked kell tudni mi lett a borral?

Nem tudsz semmit. Rendezzék le egymás között.

Ő hordta, tuti tudja milyen. Szóval, szerintem, nagyobb balhé lenne, ha valamit utána töltené.

Mivel, ha munkahelye van, nem az a totál alkesz.

2016. márc. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18%

Nem kéne beleszólnod a szüleid dolgába. Ha veszel helyette másikat, akkor anyukád rád fog haragudni. Ha apád észreveszi hogy nincs bor, akkor nyilván nem hibáztathat téged. Ezt inkább hagyd rájuk.

Egyébként nem hinném, hogy apád alkoholista. Ha el tud járni dolgozni, és a 1,5 liter bort hazahozza ahelyett hogy meginná, akkor biztosan nem az. Az még elég távol áll az alkoholizmustól, ha valaki hétvégente szeret berúgni. Nem egy kellemes dolog ez sem, de nem alkoholizmus.

2016. márc. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja és azt sem értem, hogy 3 hét alatt hogyan nem romlott meg a bor, amit hozott? Légmentesen kell tárolni, felbontás után elég hamar tönkremegy.
2016. márc. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

igen meg lehet erezni, sot ehhez meg alkesznek se kell lenned, en csak alkalmankent vagy unnepeken iszok de tobb fele bort vagy akar palinkat is meg tudok kulonboztetni.

utanna ott a #9, aki,leirta a lenyeget, az ilyen hebe hoba osszetoltogetett bor max gyomormeneshez jo, szoval azzal hogy kiontotte talan meg jot is tett.

es ha beleavatkozol a felnottek bajaiba meg a vegen te huzod a rovidebbet.

2016. márc. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!