Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 éves nő vagyok,5 éve...

25 éves nő vagyok,5 éve kapcsolatban, de gyereket nem akarok? Ezt a szülők, mármint páromé, nem értik meg mivel szerintük: EGY NŐ KÖTELESSÉGE A SZÜLÉS, GYEREKNEVELÉS.

Figyelt kérdés
De én sportolok, tanulok, mellette dolgozom, és ez még jópár évig tuti igy lesz. Vannak hasonló problémákkal küszködő fiatal nők?
2016. márc. 15. 15:56
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
16%

Akkor önmegvalósíts továbbra is, aztán próbálj meg gyereket szülni 40 évesen.


27F

2016. márc. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
92%

Bocs, de mi köze a párod szüleinek ehhez?


Ez kizárólag rád meg a párodra tartozó dolog. Ha neki nem probléma, akkor semmi gond.


A párod állítsa le a szüleit.

2016. márc. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
88%

Sok idő volt, mire a saját szüleim is elfogadták, hogy nem akarok gyereket sosem. Férjhez menni sem.

De mindig is úgy voltam vele, hogy az én életem, nem fogom úgy élni, ahogy mások elvárják.

Tedd te is ezt, ha nem vágysz gyerekre, akkor ne szülj csak azért, mert mások szerint ez kötelességed lenne.

35N

2016. márc. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Páromnak nem probléma, csak ha összefutunk pofavizit ünnep stb akkor azok rákezdenek károgni. Az én szüleim modernek őket nem zavarja. Számomra röhej hogy egy nő csak egy gyerekszüléstől tud kiteljesedni
2016. márc. 15. 16:06
 5/34 A kérdező kommentje:
Férjhez menni sem :)
2016. márc. 15. 16:07
 6/34 anonim ***** válasza:
71%

25 éves vagy. Lehet, hogy 8-10 év múlva mégis szeretnél.

Mondjátok azt, hogy egyelőre nem tervezitek.

Amúgy semmi közük hozzá.

2016. márc. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
90%

Egy gyerek nem olyan, mint hogy valaki megöregszik.

Tehát elkerülhetetlen.


Van aki nem akar, van aki nem tud gyereket vállalni.

Ezt nem lehet erőltetni.

A nők nem valami tenyész állatok, hogy érzelem és saját akarat nélkül hozzák világra az utódokat.


Ez a döntés rád és a párodra tartozik, és senki másra.

A párod szüleinek ehhez semmi köze.


Ha annyira unatkoznak akkor fogadjanak örökbe egy gyereket és kész.

2016. márc. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
14%

Node egyaltalan nem, vagy csak a parodtol nem? Ha igazan szeretsz valakit akkor csak felmerul hogy szeretnel tole gyereket, nem ?


Azt viszont nem ertem miert kell a parod eletet elcseszni, elpazarolja rad a fiatalsagat, mikozben caladot alapithatna egy normalis novel.

2016. márc. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Így van csak tudjátok van sok begyepesedett agyú öreg sőt pár fiatal is.
2016. márc. 15. 16:11
 10/34 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez túl nagy felelősség ahhoz, hogy kelletlenül vállalják. Ne úgy nőjön fel a gyerek, hogy a saját családja nem szereti, nem akarta.
2016. márc. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!