Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek anyával,...

Mi tévő legyek anyával, barátommal kapcsban?

Figyelt kérdés
Van egy barátom 6 hónapja ,nemi életet élünk.Anyukám sejti hogy mi az ábra, de azt mondta hogy írassunk fel tabit.(szeptember végén elvileg irány a doki )De én nem akarok tabit feliratni MERT nem érzem úgy hogy a kapcsinknak nagy jövője lenne!!de anyum meg nem engedi gumival , csak tabival.gyógyszer meg kizárva.
2008. szept. 21. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért zárod ki a tablettát? Még lehet utána másik kapcsolatod is nem? Hidd el praktikusabb, biztonságosabb. Nem kell abbahagynod csak mert nincs senkid.

Hány éves vagy amúgy?

2008. szept. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Én azért vagyok tabiellenes, mert azért elég sok mellékhatása van és a petesejtjeid már megvannak, kitudja milyen hatással vannak rád... Az első fogamzásgátlóknál (Németország) évek múltán derült ki, hogy mennyire káros volt, amikor kéznélkül-lábnélkül születtek meg a gyerekek... Tudom ma már milyen szuperek vannak, kevés hormonnal stb stb, de sosem lehet tudni milyen bajt okoz, mégis nagy hatással van a szervezetre az a pici hormon is.

Amúgy tényleg lehet utánna barátod még. De anyukádnak nem szabadna eröltetni, főleg, hogy a gumi is véd annyira és még a nemi betegségektől is megvéd. Mondd meg anyukádnak, hogy ez így nektek jó, a gumi is biztonságos, meg különben is ez a te életed.

2008. szept. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Semmiképp ne szedjél tablettát,a gumi is nagyon biztonságos és még csak nem is egészségtelen!....Más; Hát, ha az én csajom így beszélne mint te, / kapcsink, tabi,stb. / én sem jósolnék nagy jövőt a szerelmünknek,tán idővel nem is akarnék "talizni" vele.....Vágod?.....pfujj
2008. szept. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Anyukádnak nem kell mindent az orrára kötni, és mivel a tablettának durva mellékhatásai lehetnek (pl. trombózis), én jobbank tartom a kotont. Mi az, hogy "nem engedi gumival" - ez vicces nagyon! Attól is függ, hogy hány éves vagy, de semmiképp nem kell mindent az orrára kötni. Tán ott szokott ülni az ágy szélén, és tartja a gyertyát? HA nincs nagy jövője a kapcsolatnak, akkor viszot az is kérdéses, hoyg kéne-e vele nemi életet élned. Nem Anyukád, hanem magad miatt.
2008. szept. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
17 elmúltam , köszi a kommenteket! Lehet barátom persze, de akkor sem szeretném MÉG!részemről okés lenne a kapcsolat de kedves barátom nem hinném hogy sokáig tervezi mellettem.anyum meg hajthatatlan és eléggé "régimódi" és szigorú, nem szeretném de lehet hogy emiatt lesz majd vége a kapcsolatunknak nincs tabi , nincs szex , és vége.:(
2008. szept. 21. 18:27
 6/8 anonim válasza:
100%

Anyukádnak elvileg ehhez semmi köze, a nászéjszakádon is ott akar majd lenni? Egyébként bizonyos kor alatt nem is engednek tablettát szedni, de nem tudom. Én más okból szedek, de az most mellékes. Nálam eddig még az a mellékhatása se jött elő, hogy hízást eredményez (pedig el tudnék fogadni pár plusz kilót).

Ha a párod az anyukád miatt nem akarná folytatni, az kemény dió (tudom, néha nagyon nehéz a szülőkkel, hiába élünk a 21. században...), ha más oka is van, ami független a családodtól, ami miatt nem tervezne hosszú távra veled, akkor meg te se tervezz vele hosszú távra.

2008. szept. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a tabletta nagyon jó dolog, én hosszú évekig szedtem és mindezek mellett ahogy terveztük a babát, percre pontosan összejött.Az óvszer ugyanúgy véd,de macerás egy stabil párkapcsolatban (nyilván egy rövid kapcsolatba nem szabad óvszer nélkül lefeküdni senkivel,mert veszélyes).Anyukádat teljesen megértem,én igazat is adok neki,a fogamzásgátló a legbiztosabb+óvszer,ha nem bízol a barátodban.Szerintem ha még legalább 6 hónapig együtt lesztek,akkor az egy elég hosszú idő ahhoz,hogy felírasd a tablettát.
2008. szept. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A tablettán és a gumin kívül azért már léteznek más fogamzásgátló szerek is .Pharmatex -tampon,tabletta,krém ezek egyszeri védelmet nyújtanak,vény nélkül kaphatóak,és ami a fő :Hormonmentesek,megbízhatóak
2008. szept. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!