Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleimmel megromlott a...

A szüleimmel megromlott a kapcsolatom, látogatóba járok haza. Pkezdő vendéglátósként nemtok elhelyezkedni, v kevés pénzért. A párom dolgozik 1 szigetelőket gyártó cégnél. Mehetnék oda, De anyámék verik magukat h ezért taníttatunk? Befolyásolnak.

Figyelt kérdés
havi százat kapnék kézhez,és helyben lenne a meló és a párommal dolgoznék.
2008. szept. 22. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
2008. szept. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja,mi a kérdés?
2008. szept. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

a kérdés az h elvállajam e,mert anymék fognak szekálni vele,meg akkor sose fogok a szakmámba tudni elhelyezkedni,mert akkormeg az lesz h már rég volt a gyakorlat.

a kérdés h elvállaljam e ezt a melót,vagy keressek tovább.

2008. szept. 22. 19:54
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Én elvállalnám a helyedben. Kevés ember dolgozik a szakmájában, neked meg gondolom kell a pénz és itt van a lehetőség. A szüleiddel meg ne törődj, ha amúgyis roszban vagytok. Már felnőtt vagy nincs joguk befolyásolni téged
2008. szept. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

29 vagyok, és még sose dolgoztam a szakmámban.

Ha el akarsz menni, akkor hajrá! A szüleid meg bele fognak törődni, vagy megütik magukat, amikor "verik magukat a földhöz", de a te életed, ha nem értik meg, hát szomorú, örülhetnének, hogy lesz melód, és ráadásul a kedveseddel dolgozhatsz.

2008. szept. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
nekem is van 2szakmám, sose dolgoztam bennük és valószínű nem is fogok (bár nagyon szeretnék). A mai világban sajnos nemigen teheti meg az ember, hogy válogasson. Ha tovább keresgélsz mi a garancia arra, hogy hamar találsz a szüleidnek is elfogadható munkát? Lehet, hogy csak hónapok múlva. Sztem fogadd el, közben természetesen járhatsz nyitott szemmel és keresgélhetsz, ha meg találtál megfelelő munkát, akkor otthagyod ezt.
2008. szept. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tartom anyámékkal a kapcsolatot,ami azt takarja h egy héten vagy két hétbe egyszer haza látogatok egy pár órára.
2008. szept. 22. 20:28
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Próbáld ki ezt a lehetőséget, semmit sem veszítesz. Nem rossz az a pénz amit adnak, a szakmádba később is keresgélhetsz és bármikor találhatsz munkát. Ha most ez jól jönne, ne hagyd ki.
2008. szept. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze hogy vallald el a munkat, hiszen levegobol nem lehet megelni!

Sokan orulnenek ha akadna munka! Ezt a szuleid nem tudjak, vagy mi?!

A szamlaitokat ok fizetik ki helyettetek? Nem, hat akkor igen vallald el a munkat es

folyamatosan keressel vendeglatos melot is.

Jo munkat!

2008. okt. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!