Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ha valamelyik...

Ti mit tennétek ha valamelyik családtagotoknak vennétek egy drága (20ezer fölötti) ajándékot majd az illető 2-3 napon belül elhagyná/eltörné/elrontaná?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 20. 07:41
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
91%
Direkt? Van rá garancia? 3 napon belül vissza lehet vinni, ha olyan a termék
2016. ápr. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
Véletlenül. A garancia pedig elhagyott termékre nem vonatkozik.
2016. ápr. 20. 07:43
 3/53 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg véletlen volt, akkor csak bosszankodni tudsz. Látod rajta h bántja v leszarja? Ki ő neked? legközelebb nem vennék drágát.ha olyan a viszony, mondani h vigyázzon az értékeire. Es elmondani, h ez nagyon nem esett jól.
2016. ápr. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:

"legközelebb nem vennék drágát"

Ettől félek én is, hogy többé semmit nem fogok kapni.

A bosszankodásból meg az lesz, hogy kb örök életre "megutálnak"

2016. ápr. 20. 08:06
 5/53 anonim ***** válasza:
87%

Csalódott lennék. De most azzal, hogy valaki hülye, nem lehet mit kezdeni.

Legközelebb olcsót kap.

2016. ápr. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem ha tényleg véletlenségből törte össze / rontotta volna el, akkor a megajándékozott rosszabbul érezné magát, mint én. Persze biztos bosszankodnék, de csak magamban. Volt már olyan, hogy zokogva hívtam fel a páromat, hogy eltörött a tőle kapott karácsonyfadísz, ő meg szinte kinevetett, hiszen annak a pénzbeli értéke is semmi és biztosan lehet is még kapni, csak hát nekem fontos apróság volt :) De balesetek mindig vannak, ilyen az élet.


Ha viszont nem is érdekelné a másikat és nemtörődömségből okozott volna kárt az ajándékában vagy elhagyta volna, nem vigyázott volna rá, akkor végtelenül csalódott is lennék. A pénz miatt is (nekem ez sajna nagy összeg), de főleg a másik hozzáállása miatt.

2016. ápr. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:

Na de most az mégse mondhatom el, hogy sírtam miatta

...



Tegnap kerestük nem találtuk. Még ma kimegyünk 4-en de ha nem lesz meg akkor van egy olyan érzésem, hogy "kiutálnak" és egy csokit se fogok kapni se szülinapra se ballagásra se semmire

2016. ápr. 20. 08:50
 8/53 anonim ***** válasza:
40%

Mérges lennék. Fájna is, hogy ennyire nem vigyázott rá, mert nekem ez azt jelenti, hogy nem értékelte, nem volt neki fontos.

De tudod, minden csoda 3 napig tart. Egy idő után már nem is emlékeznék rá. Szóval kapnál még ajándékot máskor is :)

2016. ápr. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
87%
Most azért akarod megtalálni, hogy legközelebb is kapj valamit?
2016. ápr. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
98%

Ajándékba adtam azt a valamit, és nagy ostobaság lenne részemről, ha haragudnék az illetőre egy baleset miatt. Nem direkt hagyta el, az ilyesmi előfordul. Most miért növelném a bűntudatot benne a haraggal, amikor azért ajándékoztam meg, hogy örömet okozzak neki?

Azok szoktak rápörögni az ajándék értékére, akiknek fontos hogy más is tudja, milyen sokba került és ki adta.

2016. ápr. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!