Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha minden egyik...

Mit csináljak ha minden egyik hétvégén itt van a nővérem pasija és én ki nem állhatom? 1. eleve sértő megjegyzéseket mond rólam 2. cigizik 3. alkoholt iszik 4. kiskorú még és úgy cigizik meg iszik Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Konkrét kort nem írok csak annyit hogy 18év alatti a nővérem és a pasija is.

Én:13/L

Köszönöm a válaszokat



2016. ápr. 24. 10:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Zárkóz be a szobádba amíg itt van néz filmet halgass zenét vagy chatelj valakivel
2016. ápr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
23%
Mit tudnál? Semmit! Nem a te életed semmi közöd hozzá,hogy kivel van a nővéred! Miér kell beleszólni az életébe? Ha neki jó vele akkor jó vele ennyi. Beszélj a sráccal,hogy fejezze be a sértő megjegyzéseit, cigizni meg ne a házba cigizzen. Ennyi a többi nem a te dolgod!
2016. ápr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szülők ilyenkor hol vannak?
2016. ápr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

#1 egész nap? A szobámba elég nehéz főleg úgy hogy eggyütt kell reggeliznünk ebédelnünk és vacsorázni

#2 hát félek tőle ezt így megmondani a másik meg nem a házban cigizik hanem az udvaron de akkor is még kiskorú

#3 mindig akkor csinálják amikor nincsenek ott és ha elmondom hogy piszkál akkor a nővérem letagadja és neki hisz nem nekem

2016. ápr. 24. 10:18
 5/22 A kérdező kommentje:
#2 fèlig meddig az én életem mert az én házamba van és engem sérteget a nővérem meg csak nevet rajta és leszarja amit mond a pasija
2016. ápr. 24. 10:22
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy otthon, és nem ő, azért tudja már, hogy hol a helye! Ha annyira szemét veled, akkor a telefonod mindig legyen kéznél, és vedd fel a beszélgetést, majd mutasd meg a szülőknek.

A nővérednek két lehetősége van egy ilyen srác mellet, vagy ő is zülleni fog vele, vagy pár hét, esetleg hónap múlva kiábrándul belőle, és kidobja. Ha szerencséd van, az utóbbi fog bekövetkezni. Addig is próbáld a hülye gyereket kerülni, és ne foglalkozz, ne beszélj vele.

2016. ápr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Én nem beszélek vele csak ő szol hozzám
2016. ápr. 24. 10:25
 8/22 anonim ***** válasza:
14%
Kicsicsillag hányszor fogod még kiírni ezt a kérdést? :)
2016. ápr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
Mivel sérteget?
2016. ápr. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Utolsó hát a külsömről ami tökre normális meg hogy van álmom ami szeretnék lenni és ő meg ugyse fog sikerülni meg hogy én leszek a kis csicskájuk amikor felnőtt leszek mert máshol nem vesznek fel
2016. ápr. 24. 10:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!