Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy megkedveljé...

Mit csináljak hogy megkedveljék a barátomat?

Figyelt kérdés

Az van hogy nem bírják a barátomat de én nagyon szeretem a barátomat. Mit csináljak hogy megkedvelljék ?

Nem tudom miért utálják . Már meg is kérdeztem de azt mondták tudnom kéne ha meg nem tudom így jártam.



2016. ápr. 26. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

kedvesek...


hány évesek vagytok?

mióta vagytok együtt?

mikor mutattad be?

2016. ápr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én 16/L vagyok ő 19/F

10hete kb hogy bemutattam nekik de mindig mondják hogy nagyon nem jó ez a fiú jobb lenne ha szakítanátok meg ilyesmiket mond

2016. ápr. 26. 22:44
 3/6 A kérdező kommentje:
Több mint fél éve jöttünk össze
2016. ápr. 26. 22:45
 4/6 anonim ***** válasza:
36%

Hát elég nagy seggek a szüleid. Nem azért mert utálják a barátodat, hanem mert nem mondják meg h miért és ilyen passzív agreszív választ adnak.


Ha amúgy jó kapcsolatiod van velük akkor ülj le és mondd mg hogy ezzel nem segítenek, csak rosszul érzed magad tőle és nem tudod mi az oka. Ha erre sem képesek pozitívan reagálni akkor hagyd annyiban.

2016. ápr. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de az ég világon semmit nem tudsz tenni. Arra meg tudod kérni őket, hogy tartsák tiszteletben az érzelmeidet, és ne rakják a tüzet köztetek, valamint ne szidják őt a jelenlétedben, de megkedvelni ettől nem fogják. Tapasztalat.
2016. ápr. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor bizonyára van vmi a sráccal, ha anyádék így állnak hozzá.
2016. ápr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!