Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Apu szószerint...

Miért van ez? Apu szószerint lesemsz*r. Mindig mesélek valamit neki. jó, értem, igen? Ez a válasza.

Figyelt kérdés

Csak a munkájának él, szerintem örül ha nincs itthon.. Mindig elmegy minket meg itthon hagy. Mostanába elég sokat veszekedtünk én, apu és a bátyám.. anyu már ott tart ,hogy apához már nem is szól.. Apuhoz sosem álltam olyan közzel.. Én vagyok a hibás? megértőnek

kellene lennem.? Köszönöm a válaszokat.!16L


2010. ápr. 10. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd rá szerintem, nem lesz jobb, én is ebben a cipőben járok 13évesen :(
2010. ápr. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13 évesen igaz, elég nagy vagy már, de nem a Te dolog kiépíteni a kapcsolatot édesapáddal. Én is Apa nélkül nőttem fel, pedig egy házban élünk. Remélem nem a kapuzárási pánikkal lesznek ilyen hanyagok, mert azt hiszem akkor nem lesz férjem. Barátnőim, ismerőseim apja sem túl érdeklődő, próbálj meg a bátyjáddal és Anyukáddal minél jobb kapcsolatban lenni és tudjatok egymásra számítani :)
2010. ápr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, nagy baj lehet nálatok! Úgy veszem ki a szavaidból, hogy apádnak elege van belőletek... Lehet, hogy van is valakije, nem gondolod? Ennek nem lesz jó vége, sajnálom! De azt semmiképpen ne gondold, hogy ez a te hibád!!!

Biztosan vannak olyan részletek, amiket te nem ismersz. Anyukáddal nem tudnál beszélni erről?

2010. ápr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig válaszokat! Hát anyuval szerintem tudnánk beszélni erről de nem tudom hogy hozzam szóba.. 2 hetenként jön haza apu és akkor is csak 1,5 napot van itt és akkor is kerül.. És amikor haza jön mindig veszekedés van.. Mindig mondja hogy hogy kinek a gyereke.. milyen versenyt nyert,stb mindig másokhoz hasonlít, igaz nem vagyok olyan jó tanuló.. de akkor is. ez rosszul esik, mintha azt akarná hogy tökéletes legyek.És látom anyun hogy nem boldog.. elégé elkeserítű tudd ez lenni..
2010. ápr. 10. 12:14
 5/5 anonim ***** válasza:
el kell jutni addig, hogy ne érdekeljen és szemet tudjá hunyni felette. Nehéz, de ha ez megvan, akkor sokkal könnyebb lesz, ne vedd magadra. Gondolom eddig se foglalkozott veled túlságosan, nem hallgatott meg, fiúk terén nem adott apai tanácsokat, amik segíteni tudnának és már 16 éves vagy.. Ez még nem az a kor, amikor neked kéne inditványozni a kapcsolatot, persze, neked IS, de ez egyoldalúnak tűnik. Ne legyél vele rideg, és szemtelen sem, de fogadd el a helyzetet. Én sem értem, miért csinálják ezt, nekem 13 évesen sikerült rájönnöm arra, hogy van egy Anya és egy Anya .. és nekem elég :) mert abból "gazdálkodunk", amink van.. 17L (második)
2010. ápr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!