Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sose tudom meg milyen normális...

Sose tudom meg milyen normálisnak lenni?

Figyelt kérdés
1 éve jöttem össze a párommal. Találkoztam jó emberekkel eddig is, de ő sok olyan dolgomat elviselte a kapcsolatunk elején amit más nem nagyon. Apám terrorban nevelt engem. Anyukámat rettegésben tartottta, félelemből maradt vele, aztán elváltak pár éve. Én is kezdtem olyan lenni mint apám. Páromnak köszönhetem hogy megváltoztam, megláttam az élet napos oldalát. Úgy nőttem fel hogy csak rossz dolgok történnek, rosszak az emberek és én is. Most 30 évesen távol a családomtól jöttem rá ez nem így van. Kicsit még furcsa nekem és nem is nagyon tudom megszokni ha kedvesek az emberek velem. Úgy érzem apám egy roncs embert csinált belőlem. Folytonos szorongással. Se pszichiáter se pszichológus nem tudott még segíteni. Nap mint nap feltörnek bennem a szörnyűségek amiket művelt velem. Egyik nap jó a kedvem másik nap depis. Jó lenne úgy élni ahogy mások, normálisan, nyugodtan. Persze sokat teszek ennek érdekében, de az eddigi traumák rányomják a bélyegüket.
2016. jún. 9. 08:44
 1/2 anonim válasza:

figyelj , az ilyen megpróbáltatások által nem szabad összetörni de te igen nagy bajokat éltél már át!

de a rossz gondolatok által így lehet befolyásolni az életet !

próbájl meg életvidám lenni és nem törődni a múltal !!

sok sikert!!!

csak próbáld meg , gondold végig!

2016. jún. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Költőnő? ***** válasza:
Szakemberhez meddig jártál? Csak mert én a családom ilyentén ajándékát ma is nyögöm, pedig évek óta dolgozom rajta. Ez nem egy olyan probléma mellesleg h egy évig jársz mondjuk szakemberhez és onnantól akkor majd szuperül meggyógyul az ember és onnantól egészséges ember lesz, bmi probléma nélkül. Ez egy irgalmatlan hosszú és nehéz folyamat.
2016. jún. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!