Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsot szeretnék kérni....

Tanácsot szeretnék kérni. Magamra maradtam 27 hetesen és borzalmasan érzem magam. Fontosabbnak tartja a barátokat és a csavargást. Én csak Sírok és sírok. Mi a megoldás? Hogyan tudnám enyhíteni ezt a belső fájdalmat. Negatív hozzá szólok kíméljenek.

Figyelt kérdés
2016. jún. 17. 13:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
61%
Elhagyott vagy otthon hagyott? Előbbi esetben felejtsd el es legyél kemény mert ennél mar csak szarabb jön, es fordulj a csaladodhoz. Utóbbi esetben fejezd be a rinyalast.
2016. jún. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%
Mit mond? Ennyit mond csak, hogy fontosabbak a barátok és a csavargás? Barátokkal tud lenni család mellett is. Én is megoldom. Szóval nekem ez így nem érthető. Szerintem más gondja van.
2016. jún. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
50%

Pedig a párja és a születendő gyermeke MELLETT biztosan kivitelezhető lett volna az is, hogy a barátaira és a csavargásra is maradjon ideje, ha neki az fontos.

Mi az oka annak, hogy választani kellett?

2016. jún. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
37%
A megoldás hogy ne sírj, ha ennyire nem érdekled jobb lesz nélküle úgyis. Legközelebb meg jobban válassz.
2016. jún. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon kevés információ, ez alapján nem tudjuk ki a hibás és nincs e eltúlozva valami
2016. jún. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%

Van jó pár ismerősöm akinek a haverok fontosabbak.Minden áldott este együtt iszogatnak a pasi kb este 11 kor megy csak haza. Szerintem ha ilyen volt mikor összejöttetek akkor kár volt vele maradni főleg egy ilyen emberrel gyereket vállalni. Akkor ez a te hibád is hogy nem dobtad időben, mert kutyából nem lesz szalonna.

Ha ez csak mostanában alakult ki akkor lehet csak berezelt a gyerek miatt és komolyan elkellene beszélgetnetek. Ilyenkor válaszút elé is állíthatnád hogy vagy ti vagy a haverok. Ha a haverokat választja akkor viszlát. Ha nem ad magyarázatot, halandzsázik akkor szintén ultimátum. Vagy változik vagy mehet.

A belső fájdalmadat nem tudod enyhíteni. Most keménynek kell lenned és kézbe venni az életedet. A sírással nem segítesz magadon, hagyd abba. Ha jó kapcsolatban vagy a szüleiddel akkor én biztos hazaköltöznék, hogy vegye a lapot hogy komolyan gondoltam. Minden már megoldás kudarcra van ítélve. Ilyen emberekkel nem működik az engedékenység.

2016. jún. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%

Nyugi, ne sírj... Keresd fel a szüleidet, ők biztosan melléd állnak.

A pároddal még próbálj meg beszélni, ha 'csak' sokat hagy otthon egyedül, akkor mondd meg neki, hogy ez neked fáj, szükséged lenne rá, a barátaival család mellett is találkozhat...

Ha pedig otthagyott (szó szerint, lelépett) akkor cáfolom az előző bekezdésemet és nincs szükséged egy gyökérre.

Lehet, jót tenne neked, ha a barátnőiddel/anyuddal meg tudnád beszélni ezt a helyzetet, ami erőt adna ahhoz, hogy erős nőként most kezedbe vedd a helyzetet

2016. jún. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
23%
Legfontosabb kérdés! Hány éves vagy????
2016. jún. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%

Fejtsd ki bővebben.


Mert van akinek már az is csavargás ha a párja egy héten kétszer egy órával később megy haza meló után...

2016. jún. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
47%
És van aki 16évesen szül és csodálkozik, hogy a hasonló korú pasija lelép! :)
2016. jún. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!