Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan párkapcsolatról, ahol a nő 20 évvel idősebb a férfinál? (Férfi 30, nő 50)

Figyelt kérdés
Lehet ebből komoly kapcsolat?
2010. ápr. 13. 12:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
61%
Na én erre azt mondom, hogy azt kellene végig gondolni,hogy az a 30 éves férfi esetleg szeretne családot egyszer. Az ötven éves nő meg nem hinném,hogy szül neki. Ideig- óráig el lehet szórakozni, de hosszú távon úgysem működne.
2010. ápr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
64%
az elsőnél a pont...
2010. ápr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
83%
Lehet komoly, de nem hosszútávú
2010. ápr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
42%
mindkettő hülye...ez a véleményem
2010. ápr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
66%
Hosszú távon szerintem sem működhet, egy 30 éves férfi még ereje teljében van, miért táborozna le egy olyan nő mellett, aki az anyja lehetne? A másik, hogy ezek az idősebb nők pedig tönkre tudják tenni egy ilyen fiatal srác életét a féltékenységükkel. Ez sehogy sem egészséges.
2010. ápr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
67%
A nő számára előbb utóbb nagyon megalázó lesz a helyzet. :( (a pasi majd családot, gyereket akar, netán megakad a szeme egy korabeli nőn).
2010. ápr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
78%
Komolytalan. Legalább a nőnek lenne tartása. Fogalmam sincs mit akarhat egy 30éves férfi egy klimaxos nőtől. De kinek mi.
2010. ápr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
72%

Azért nem kell "bunkózni" kedves válaszoló! Miért lenne feltétlenül minden 50-es nő klimaxos? Az én anyám 50 évesen jobban néz ki, mint sok 30 éves nő.


De hogy a kérdésre válaszoljak, szerintem is a nő később nagyot fog csalódni, én nem mennék bele.

2010. ápr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
81%

Igaz nálunk nem 20 év csak 8 év van,de 10 éve boldog kapcsolatban élünk..Idén augusztusban lesz az esküvőnk..Nekünk bejött,mert 38 évesen még elég fiatalos vagyok,és a párom nem akar gyereket..8Bár az előző házasságomból született fiamat együtt neveltük/neveljük..

Szóval nem tudom,kinél hogy működik,de ha sem a férfi sem a nő nem akar gyermeket(mert sok férfi van aki nem vágyik ilyenre)akkor elég szépen elboldogulhatnak..

Szerintem semmivel sem rosszabb az ilyen kapcsolat mint amikor a férfi idősebb a nőnél 20-30 évvel...

JA! és még valamit..Ha a te kapcsolatodról van szó akkor miért érdekel ,hogy ki mit mond? A ti életetek ne szóljon bele senki...

2010. ápr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nő nem buta akkor ezzel a korkülönbséggel úgy fogja fel ezt az egészet, hogy ez most lehet hogy jó és klassz, de nem tart a sírig
2010. ápr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!