Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek az anyukám nem...

Mit tegyek az anyukám nem szereti a barátomat?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok a barátom meg már mindjárt 17..3 hónapja és 2 hete eggyütt vagyunk.

Nekem ez egy nagyon komolyan kapcsolat hiszen már rengeteg helyre mentünk eggyütt (lagzi, majorat, konfirmálás stb.) De anyum úgy engedett el ezekre hogy a 2 hónapban nem volt ithon hanem dolgozni külföldöm s elengedett...most hogy hazajött nem engednek el sehová találkozni sem tudok a fiuval...s a legrosszabb hogy a fiunak fontos az hogy találkozzunk(nemrég szüneteltetni akarta a kapcsolatunkat s úgy tudtam megmenteni hogy éppen tudtam vele találkozni 1 órát s azt mondta hogy neki csak ez rosz hogy nem tud látni), és nekem is mert szeretem...anyum egyszerüen nem szereti...s mindig mondja hogy túl fiatal vagyok meg nem tudok viselkedni...megérem hogy fiatal vagyok de szeretem...s nincs mit csináljak...nem akarom elhagyni...de ezek miatt nemsokára ő fog engemet...Mit tegyek?


2016. jún. 25. 15:15
 1/5 anonim válasza:
100%
Ha ilyenért elhagyna a fiú akkor tényleg nem hozzád való.
2016. jún. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az elsőhöz.
2016. jún. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb meg majd azért akar elhagyni, mert nem fekszel le vele.
2016. jún. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első kettőhöz csatlakozom. És szerintem az 3. Sem mond nagy hülyeséget.

Ha úgy érzed hogy elkezd a 3. Válaszoló irányába csúszni a dolog akkor jobban jársz ha annyiba hagyod a dolgot.

2016. jún. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha valóban szeret a fiú, megpróbál javítani a helyzeten pl. megkedveltetni magát anyukáddal. Ezt érzelmi zsarolásnak hívják, "ha nem találkoztok, szakít veled". Valóban legközelebb az lesz, amit a 3. válaszoló írt. Tudja, hogy szereted, ne engedd, hogy visszaéljen vele!


Anyukáddal próbáltál beszélni? Kérdezted, hogy hirtelen mi változott, ha eddig nem volt gond, hogy találkoztok?

2016. jún. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!