Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondoltatok már arra, hogy ha...

Gondoltatok már arra, hogy ha a párotokkal történne valami mihez kezdenétek? Vagy csak én szoktam ilyen hülyeségeken gondolkozni?

Figyelt kérdés
valamit a halálra értem.két lányunk van és fogalmam sincs,hogy egy akkora fájdalommal,hogy tudnék megbirkózni.azt hiszem azért gondolok erre sokat, mert nagyon sok szerettem veszítettem most el nagyon rövid idő alatt.
2010. ápr. 14. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudom elképzelni az életem a párom nélkül! Nélküle az NEM ÉLET !!!! 19. éve vagyunk boldog házasok,még mindig izgalommal várom haza,van 3 gyermekünk/ 18,7,2évesek/.ÁÁÁ nem menne ...nélküle nem ,Ő AZ ÉLET...
2010. ápr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan a gyerekek miatt kellene nagyon erősnek lenni, és tovább menni az úton.Látniuk kell, hogy a halál az élet velejárója és nagyon nehezen, de túl kell élni szerettünk elvesztését.
2010. ápr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A következő pillanatban én sem élnék már!
2010. ápr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13:27 teljesen egyetértek veled,én az első válaszoló vagyok,és remélem ha én maradok lesz erőm hozzá,de nemtudom,nem is akarom tudni,csak bízom hogy én leszek az első,a párom erősebb!!!:)
2010. ápr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudnam elkepzelni az eletemet a parom nelkul, bele se merek gondolni, hogy mi lenne ha....Egyszer volt egy sulyos balesete es akkor ugy ereztem, ha elveszitem, akkor en is inkabb a halalt valasztom, minthogy eljek nelkule. Nem tudom, ha majd gyerekunk lesz, biztos megfogom valtoztatni a velemenyemet es erosebb leszek, de most meg igy gondolom.
2010. ápr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valóban "hülyeség" ilyesmire godnolni, mert a godnolat véletlenül valóra talál válni. Gondolkozz csakis pozitívan!
2010. ápr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!