Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apához akarok költözni. A...

Apához akarok költözni. A mostoha lánya az osztálytársam ő menő én mért nem vagyok az apa neki mért ad több pénzt? 16/L

Figyelt kérdés

Apa és anya 7 éve élnek külön apának lett új nője akinek van egy velem egy idős lánya.

Aki az osztálytarsam lett 9.be , Apa őt pénzeli a legújabb Ipheneje van meg menő drága ruháji, szoliba jár meg mindent megkap ezért szép és menő mindenki imádja minkenkivel jóba van nyáron álandóan a haverjaival van ő lent lehet estig meg felmehetnek hozzá a haverjai.


Nekem meg alig vannak barátaim azok is nyomik nyáron is tanulnak. Anya meg nem foglalkozik velem folyton vitázunk pénzt se ad.


Van egy féltesóm aőától 4 éves és mivel 2 szobás a lakásuk most a nyáron költöznek de 3 szobásba … én is oda akarok költözni annyi ruhája meg mindene van a mostoha tesómnak meg ő menő drága mintás fizetei ő járhat női táskával suliba én meg nyomi hátitaskával ami régi, anya nem engedi hogy szoliba járjak apám nője vissz el néha ha nem tud kivel menni.


Ha lennének jócuccaim akkor én is menő lennék mint a mostha tesóm.


De szerintem ő nem kaphatna semmit apától mert nem az ő lánya nekem kéne adnia mindent nem neki.


2016. júl. 4. 13:09
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
93%
Így jártál. És ezektől nem menő leszel hanem ribi. Meg nehogy azt gondold már,hogy ha kapnál mindent akkor szeretne.
2016. júl. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:
De én erre vágyok máskép nem fogadnak el
2016. júl. 4. 13:15
 3/58 anonim ***** válasza:
90%
Remélem, nem vagy még 16, csak azt írtad, mert ez a hozzáállás 10 éves szintnek felel meg :o
2016. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
82%

De ne vágy erre. Ha valaki nem fogad el olyannak amilyen vagy, akkor az nem is téged fog szeretni!!!

Keress olyanokat akik elfogadnak így is!!

2016. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
90%
Miért kéne, hogy elfogadjanak? Sok birka közé vágysz, közéjük akarsz tartozni? Üresfejű márkacsőcselék közé?
2016. júl. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
89%
Remélem hogy ez a kérdés kamu. 16 évesen hogy lehet valaki ilyen?
2016. júl. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 zombienyul ***** válasza:
94%

#6-os Pedig pont ilyenek.. tisztelet a kivételnek. A tinik között már csak az menő akinek iphoneja van és ronda csokibarnára van szolizva...


Kedves kérdező! Attól, hogy Iphoneod lesz, válltáskád és drága füzeteid, még nem lesznek igazi barátaid, csak "spanok".


Tudod nekem nem vettek drága füzeteket és 16 évesen kaptam meg életem első telefonját, ami egy felcsúsztathatós samsung volt. :/ Még sem éreztem sosem, hogy kevesebb lennék, mint azok akiknek már érintős telójuk volt és hőfokszabályzós hajvasimasijuk. Viccelődtem velük, sokat beszélgettünk és sok barátot találtam, azért mert egy székből is hülyeséget tudtam csinálni. Azért szerettek, mert vidám társaságnak számítottam és nem azért mert Gucci táskám volt.


Ha annyira drága cuccokat akarsz, akkor menj el szórólapozni, diákmunkázni. Én is azt tettem egész nyárom melóztam és iskolakezdésre tudtam venni pár szép ruhát és szép füzeteket.


Lehet anyukád örül neki, hogy a havi számlákat, kaját kitudja rendezni és az iskolakezdés sok pénzbe van, próbáld értékelni amid van és a lehető legtöbbet kihozni belőle. Hidd el egy 1000Ft-os füzetet és egy 100FT-os füzetet is ugyanúgy telelehet írni.


21/L

2016. júl. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
93%

Apád és a nője tud erről a tervedről, vagy meglepetés lesz?


A mostohatesód lehet, hogy az anyja pénzeli, illetve lehet, hogy szerinted az a menő, ha női táskával jár suliba, a hátitáska meg nyomi, de nem ezen múlik, hogy kedvelnek-e. Maximum úgy mondanám, hogy a divatmajom plázarib.ik nem fognak kedvelni.


Apád is valószínűleg azért pénzeli, mert egyrészt vele él, másrészt be akar nála vágódni.


Semmi és senki se garantálja, hogy ugyanazt megkapod, sőt inkább az lesz, hogy a mostohatesónak is kevesebb jut, így ő is utálni fog, meg ellened fordítja a barátnőit. Főleg, ha még rá is szállsz a cuccaira, és elhordod.


A barátaidra azt írod, hogy nyomik... hát, nekem se kéne ilyen barát, mint te, az már biztos. Lehet, hogy majd ő lesz a főnöke a mostani plázarib.i osztálytársaidnak, akiket irigyelsz.


3 szobás lakásba költöznek, így lesz egy szoba a szülőknek, egy a kistesónak, és egy a nagynak. És te hol alszol? A konyhában? Ugye te is látod, hogy ez nem úgy működik, mint ahogy elképzelted.


Ezzel az ésszel meg ilyen elvárásokkal csináld azt, amit a többiek. Egy laza pipa 2000, vagy egy telefonfeltöltés, esetleg egy kis popit odatolsz egy jó táskáért, cipőért. Idősebb palik komolyabb összegeket is fizetnek, hogy hamvas puncit tömhessenek, és akkor lesz plázapi.csaság meg szoli ezerrel.

Úgy is erre vágysz, keress valami papapótlékot, aztán pénzel az.

2016. júl. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
85%

Menj modellnek.

-Kapsz sok pénzt

-Pár farkat is

-Andy Vajna féle támogatót.


Értem én, hogy a luxus meg a csillogás, de hidd el, pont ezek fognak kiégni, ezek valóak csak egyéjszakás dugásra.


Ne akarj ide lesüllyedni.


Én simán megkaphattam volna bármit, de elutasítottam, jobban szerettem volna én megdolgozni a pénzért.


Mellesleg pont itt kezdődik a ribiség, amit te csinálsz, nem azért koltoznel apadhoz, mert szereted és hiányzik, hanem mert kell a pénz.


Ne szégyelld, minden prosti így kezdi.

2016. júl. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk abban igaza van a kérdezőnek h más gyerekét luxusban tartani, a sajátunkat meg le se ***ni nem szép dolog.
2016. júl. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!