Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya mért nem engedi, hogy az...

Anya mért nem engedi, hogy az új szomszéd lánnyal barátkozzak? Mindig szidja, hogy jajj ők gazdagok csak kiakar használni mert még nem ismer senkit.

Figyelt kérdés

Most leszek 10. es , sajnos olyan osztályba kerültem ahol a pénz számít. Mivel szegényebbek vagyunk kiközösítenek nem csak engem a többi szegényebbet is.

Ezek a lányok a mai tipikus tömeg ribizli növendékek.


AZ új szomszéd lány is. Először nem örültem ,hogy a szomszédom.. Nagyon szép és csinos.


Az anyukája át jött, hogy mondja az enyémnek hogy osztálytársak leszünk a lányával.


Akkor nem örültem..


Rá egy hétre a kölyök szobakutyájuk kiszökött az udvarra és át jött hozzánk.

Én vittem neki vissza és utána jót beszélgetünk és pozitívan csalódtam nagyon aranyos és érdekli a jövője , hogy tovább tanuljon , hogy legyen belőle valaki.

Anya este jól lecseszett , hogy mit barátkozok vele , meg csak kirinyálni tudta a kutyát foglalkozni meg nem tud vele meg unta a másikat az meg most ki lett zárva a kertbe( pitbull, és eddig lakásba laktak)

Ma délelőtt átjött hogy ha van kedvem menjünk el ebédelni és fagyizni majd ki a holt folyóhoz fürdeni. Anya nem engedett el mert , hogy biztos unatkozik nincsenek barátai mert most költözött ide, meg nekünk nincs ilyen csavargásokra pénzünk. ( pedig meghívott volna, mert vissza vittem a kis kutyát, és az unokatesója aki 1-2 évvel idősebb itt lakik és vele szokott csavarogni járni)


Nem tudom miért nem enged el anya vele, eddig az iskolai szünetekben, meg iskola után mindig otthon ültem , mert a barátaim csak az iskolában a barátaim... senki nem talizik amúgy iskolán kívül. Csak a "menők"


Anya azt mondja mert egy elkényesztetett buta liba, meg Iphone van , meg adidas cipője , meg a 3 hét alatt , hogy ide költöztek több táskát látott rajta mint neki volt egész életében. Meg két egyforma ruhát még nem látott rajta.


Meg majd ha elkezdődik az iskola azért bőgök mert ő is piszkál.


2016. júl. 4. 16:31
1 2
 11/13 anonim válasza:
Jőjjél össze vele..🙋 Anyád biztos kiakadt xD😂😁
2016. aug. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11 A kérdező lány, állítása szerint.
2016. aug. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy azért van a leányzó anyjának rossz véleménye gazdagokról mert irigykedik (persze lehet). De szerintem sokkal inkább azért mert a lányát a sok r****c kiközösíti csak mert a szülei kevesebbett keresnek (mondjuk ezt soha nem értettem, hogy ilyenkor mire verik magukat egyesek, nekem is sokat keresnek a szüleim, mégsem leszek tőle jobb ember. A szüleim pénze nem az enyém, innentől pofám lapos... Ha meg az enyém lenne az sem változtat azon a tényen, hogy én is ember vagyok, meg mások is azok.). Ezek után megtudom érteni ha az anyuka paranoiás lesz és minden gazdag család gyerekétől félti a lányát.
2018. febr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!